از نسخه Resistance Edition عنوان Far Cry 5 رونمایی شد

۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹

شرکت یوبی سافت، سازنده و ناشر عنوان Far Cry 5، به تازگی از نسخه Resistance Edition این عنوان رونمایی کرده است که علاوه بر نسخه گلد بازی به آیتم های بسیاری از جمله اکشن فیگور شخصیت اصلی و استیل بوک آن دسترسی خواهید داشت. این موضوع برای کاربرانی که به تهیه کالکشن های مخصوص بازی های ویدیویی علاقه خاصی دارند، خبر بسیار خوبی است.

کاربرانی که نسخه Resistance Edition عنوان Far Cry 5 را تهیه کنند، به نسخه گلد این عنوان دسترسی خواهند داشت که این نسخه شامل سیزن پس، محتویات اضافه و استیل بوک خواهد بود. علاوه بر این، نسخه Resistance Edition عنوان Far Cry 5 شامل اکشن فیگور ۱۶٫۵ اینچی Nick Rye(شخصیت اصلی بازی) همراه با Boomer، سگ وفادار وی  خواهد بود. در نهایت آیتم های کوچک دیگری هم در این مجموعه قرار دارند که از میان آن ها می توان به سر بند، سنجاق، لیوان و تعدادی کارت پستال اشاره کرد. تصویر مربوط به محتویات نسخه Resistance Edition عنوان Far Cry 5 را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:


عنوان Far Cry 5 در تاریخ ۲۷ فوریه ۲۰۱۸(دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود. نسخه Resistance Edition نیز با قیمت ۱۹۹٫۹۹ دلار از طریق سایت GameStop برای تمامی پلتفرم های یاد شده قابل پیش خرید است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید