تماشا کنید: عنوان Warhammer Vermintide II معرفی شد

۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰

استودیوی فت شارک(Fatshark) به تازگی از نسخه جدید عنوان محبوب و چند نفره Warhammer Vermintide با نام Warhammer Vermintide II رونمایی کرده است. این نسخه دارای ویژگی های جدیدی خواهد بود که از جمله آن ها می توان به قابلیت بازی چند نفره، مبارزه با سلاح سرد، پنج قهرمان با پانزده مسیر شغلی متفاوت و سیستم قهرمانانه اشاره کرد.

عنوان Warhammer Vermintide یک عنوان اکشن اول شخص و چند نفره است که در سال ۲۰۱۳ توسط استودیوی فت شارک تولید شد و با وجود مشکلات فنی محدودی که در این بازی وجود داشت توانست نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کند. نسخه اول از لحاظ آمار فروش نیز بسیار موفق عمل کرد به طوری که توانست در عرض یک ماه ۳۰۰ هزار نسخه به فروش برساند.

حال به تازگی  استودوی فت شارک(Fatshark) از نسخه جدید این عنوان با نام Warhammer Vermintide II رونمایی کرد که مطمئنا برای علاقه مندان به نسخه اول و خصوصا دنیای بازی های Warhammer بسیار خبر خوبی است. نسخه دوم دارای ویژگی های جدید بسیاری خواهد بود که از جمله آن ها می توان به قابلیت بازی چند نفره(در مجموع چهار نفر)، مبارزه با سلاح سرد، پنج قهرمان با پانزده مسیر شغلی متفاوت، سیستم قهرمانانه، سیستم غارت بهبود یافته، درخت مهارت ها، سلاح، دشمنان و مکان های جدید، قابلیت پشتیبانی از ماد و سرورهای اختصاصی اشاره کرد.

پانزده مسیر شغلی جدید دارای توانایی، سلاح و استعداد های متفاوت بوده و وجود آن ها بسیار ضروری می باشد زیرا که تهدید بزرگی در راه است؛ جنگجویان شیطانی Chaos هم اکنون با Skaven ها متحد شده اند. سیستم قهرمانانه شامل آیتم های ماموریت های بازی است که مواردی به مانند ترکیب دشمن، تنظیمات سطح قهرمان، استفاده از سلاح ها و اهداف مراحل بازی را تغییر می دهد. با توجه به مسیر شغلی و قهرمانی که انتخاب می کنید، در انتهای هر مرحله سیستم غارت بهبود یافته، آیتم های بسیاری به مانند سلاح، کلاه، ابزار ساخت و ارتقای سلاح و زره ها و بسیاری دیگر را در اختیار شما قرار می دهد که شما می توانید از آن ها برای پیشرفت در سیستم درخت مهارت های جدید بازی استفاده کنید.

مکان های جدید بازی نیز در اطراف Helmgart خواهد بود؛ شهر قلعه مانندی که از مرز های امپراطوری Bretonnia محافظت می کند.

تریلر معرفی عنوان Warhammer Vermintide II و تصاویر منتشر شده از آن را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

هنوز تاریخ دقیق انتشار عنوان Warhammer Vermintide II مشخص نیست ولی به گفته سازندگان در سه ماه اول سال ۲۰۱۸، ابتدا برای پلتفرم رایانه های شخصی و سپس برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان منتشر می شود. هم اکنون می توانید این عنوان را با ده درصد تخفیف و با قیمت ۲۶٫۹۹ دلار پیش خرید کنید که این تخفیف تا روز ۲۶ ژانویه ۲۰۱۸(جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶) در دسترس است که احتمالا مدتی بعد از آن شاهد انتشار بازی خواهیم بود. همچنین ثبت نام نسخه بتای عنوان Warhammer Vermintide II نیز در وب سایت رسمی آن آغاز شده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید