به روز رسان رایگان عنوان Middle-earth: Shadow of War پایان بازی را گسترش می دهد

۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۹

در حالی که بسیاری از کاربران مشغول پیش روی در داستان و ماموریت های عنوان Middle-earth: Shadow of War و هنوز این بازی را به اتمام نرسانده اند، استودیوی مونولیث، سازنده این عنوان از انتشار به روز رسان رایگانی برای آن خبر می دهد.

استودیوی مونولیث، سازنده عنوان محبوب Middle-earth: Shadow of War، به تازگی در جریان نمایش زنده این عنوان اعلام کرد که بر روی به روز رسان جدیدی برای عنوان Middle-earth: Shadow of War کار می کند که Infinite Shadow Wars نام دارد. ظاهرا این به روز رسان قرار است محتویات پس از پایان بازی را گسترش دهد.

زمانی که شما بازی را به اتمام برسانید، ارک ها قصد باز پس گیری قعله هایی را دارند که شما در طول بازی آن ها را تسخیر کرده اید و به همین منظور به قلعه های شما یورش می برند. به همین دلیل برای محافظت و یا تسخیر دوباره قلعه ها، بین شما و ارک ها نبرد خونینی شکل می گیرد. اگرچه بازی در حال حاضر هم بسیار طولانی است ولی بالاخره پایان یافته و  Infinite Shadow Wars برای کاربرانی طراحی شده است که گیم پلی و نبردهای بازی برای آن ها کافی نبوده و می خواهند تا بازی همچنان ادامه داشته باشد. ظاهرا Infinite Shadow Wars به صورت یک به روز رسان رایگان و هم زمان با اولین بسته الحاقی پولی Slaughter Tribe منتشر می شود.

عنوان Middle-earth: Shadow of War هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید