عنوان Your Four Knight Princess Training Story معرفی شد

۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰

جدیدترین شماره از مجله هفتگی فامیتسو از عنوان جدید شرکت Nippon Ichi Software با نام Your Four Knight Princess Training Story، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و نینتندو سوییچ رونمایی کرده است. نسخه ژاپنی این بازی که قرار است در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۱۸ (مصادف با ۵ بهمن) منتشر شود، به هنگام عرضه بر روی پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ ۶۹۸۰ ین و بر روی پلی‌استیشن ویتا ۵۹۸۰ ین قیمت خواهد داشت.

علاقمندانی که نسخه‌های ابتدایی این عنوان را به هنگام عرضه خریداری کنند، دیسکی شامل تعدادی از موسیقی‌های پس‌زمینه این بازی را دریافت خواهند کرد.

این بازی توسط تیم سازنده عنوان Penny-Punching Princess در دست توسعه قرار داشته و طراحی شخصیت‌های آن نیز برعهده آقای مادوکا هاناشیرو (Madoka Hanashiro)، طراح شخصیت‌های The Witch and the Hundred Knight 2، خواهد بود.

Your Four Knight Princess Training Story بازیکنان را در نقش شوالیه‌ایی قرار داده که وظیفه آموزش دادن و راهنمایی ۴ شاهزاده را بر عهده دارد. مجله فامیتسو این عنوان را یک بازی «اکشن نقش‌آفرینی بزرگ کردن شاهزاده‌ها» توصیف کرده، که در آن بازیکنان باید در کنار رهبری سربازان در نبرد با شاهزاده‌ها نیز گفتگو کرده و آنان را آموزش دهند.

هر ۴ شاهزاده در این عنوان داستان متفاوت و مخصوص خود را خواهند داشت.

  • Veronica (صداپیشه: Hiromi Igarashi) – نابغه‌ای جوان که انجمن جادوهای تاریک را رهبری می‌کند. وی شخصی خودخواه بوده که می‌خواهد با استفاده از عنصر ترس بر تمام دنیا حکمرانی نماید.
  • Liliati (صداپیشه: Ayane Sakura) – شاهزاده‌ای که در مقام شوالیه اعظم پادشاهی نیز خدمتی می‌کند. وی شخصیتی شاد و مهربان داشته و مردم خود را دوست دارد.
  • Monmaria (صداپیشه: Rarisa Takeda Tago) – اشراف زاده‌ایی سقوط کرده از «اتحادیه تجاری اشراف‌زادگان» و شاهزاده خانواده Eudalia. او به واسطه رعیا و درآمد خانواگیش از اداره یک گروه مزدور، زندگی خود را می‌گذارند.
  • Alpana (صداپیشه: Yuuki Kuwahara) – شاهزاده قبیله «خدای اژدها» و بنیان‌گذار مذهب Daimakara Faith. وی آدم خیرخواهی است که رویایی زندگی صلح‌طلبانه تمامی افوام در کنار یکدیگر را در سر دارد.

در ادامه می‌توانید جزییات منتشر شده از سیستم‌ رشد شاهزاده‌ها و نحوه مبارزات را مطالعه کنید.

  • سیستم رشد – بازیکنان شاهزاده‌ها را طی نبرد، گفتگوها و موارد مختلف دیگری راهنمایی می‌کنند. ۲ راه برای هدایت و راهنمایی شاهزاده‌ها وجود دارد، «تحسین» یا «سرزنش». انتخاب درست هر گزینه در مواقع مختلف باعث رشد شاهزاده مورد نظر و افزایش موقتی توانایی‌های او خواهد شد.
  • سیستم مبارزات – در نبردها بازیکنان کنترل شخصیت اصلی و شاهزاده‌ها را در دست گرفته و به دشمنان حمله خواهند کرد. علاوه بر آن، شخصیت اصلی می‌تواند نقش «رهبری» را نیز برعهده گرفته و به سربازان موجود در میدان نبرد دستور دهد.

تاکنون حدود ۷۰٪ از عنوان Your Four Knight Princess Training Story توسعه یافته است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید