عنوان Call Of Duty: WWII هم اکنون بر روی کنسول اکس باکس وان قابل پیش دانلود است

۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸

عنوان محبوب و مورد انتظار Call Of Duty: WWII تا ماه نوامبر در دسترس نخواهد بود اما اگر از کاربران شرکت مایکروسافت و کنسول اکس باکس وان هستید، می توانید هم اکنون این عنوان را پیش دانلود کنید. نسخه اکس باکس وان عنوان Call Of Duty: WWII حجمی معادل ۴۵ گیگابایت خواهد داشت.

اگر از کاربران شرکت مایکروسافت و کنسول اکس باکس وان این شرکت هستید، امروز می توانید عنوان محبوب و مورد انتظار Call Of Duty: WWII را بر روی این کنسول پیش دانلود کنید. البته لازم به ذکر است که در صورت پیش دانلود این عنوان، تا زمان رسمی انتشار بازی در ماه نوامبر قادر به اجرای آن نخواهید بود و البته در نظر بگیرید که عنوان Call Of Duty: WWII دارای به روز رسان روز اول نیز خواهد بود که البته این نکته به موضوع بسیار مرسومی در میان بازی های ویدیویی تبدیل شده است.

به گزارش سایت رِددیت، حجم نسخه اکس باکس وان عنوان Call Of Duty: WWII معادل ۴۵ گیگابایت خواهد بود که در مقابل حجم تقریبا ۱۰۰ گیگابایتی نسخه رایانه های شخصی عنوان Shadow of War و نسخه اکس باکس وان عنوان Forza 7(با در نظر گرفتن ۵۰ گیگابایت به روز رسان روز اول آن) بسیار منطقی به نظر می رسد.

عنوان مورد انتظار Call Of Duty: WWII در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷( جمعه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می شود. تا به این لحظه هنوز پیش دانلود این عنوان بر روی کنسول پلی استیشن ۴ امکان پذیر نیست.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید