خبرداغ : کاور شماره اول گیمفاپلاس : دیجیتال رونمایی شد

اخبار بازی ، پلتفرم ۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۱

کم کم وقت اون رسیده که برگ برنده هایی رو رو کنیم،امروز مفتخر هستیم کاور اولین شماره از مجله ی الکترونیکی گیمفاپلاس : دیجیتال را به معرض دید بگذاریم.سورپرایزهای بزرگی در این اولین شماره داریم که مطمئنا نه جایی دیدید و نه خواندید.

همانطور که قبلا اعلام کرده بودیم،مجله ی گیمفاپلاس : دیجیتال قرار است به صورت ماهانه در سراسر اینترنت منتشر شود و به نقد و بررسی و تحلیل بازی های خارجی و دنیای گیم میپردازد.

در این شماره شما با هایپ بی نظیری از بازی انحصاری کنسول پلی استیشن 3 به نام Beyond : Two Souls روبه رو میشوید که شامل یک مصاحبه با آقای دیوید کیج نیز میباشد.هایپ دوم مربوط به بازی StarWars 1313 میباشد که اطلاعات کمی از آن در E3 گذشته به بیرون درز کرد ولی در این مجله شما با مصاحبه ای با عوامل بازی و اطلاعات اختصاصی از این عنوان روبه رو خواهید شد.سومین هایپ مربوط به بازی اختصاصی کنسول WiiU یعنی ZambiU است که اطلاعات تکمیلی و اختصاصی از این بازی را به شما تقدیم میکند.

در کنار هایپ های بزرگی که در این شماره شاهدش خواهید بود،نقد و بررسی عناوین روز،پیش نمایش های عظیم،بخش سینمایی و سخت افزار از دیگر بخش های متنوع مجله است.

به لطف تیم قدرتمند گیمفاپلاس که از اعضای سابق مجله ی منحل شده ی گیملند(هنربازی) به سردبیری آقای حامد افرومند است،با مجله ای بسیار قوی از نظر گرافیکی و محتوایی روبه رو میشویم و این نوید را میدهیم رضایت تمامی هواداران را جلب کنیم.شماره ی اول گیمفاپلاس : دیجیتال به زودی منتشر خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید