EA : تا زمان انتشار Medal of Honor: Warfighter خبری از نقد های این بازی نیست

۱ آبان ۱۳۹۱ - ۱۳:۵۴
Medal of Honor: Warfighter

یک روز دیگر تا انتشار رسمی Medal of Honor: Warfighter باقی نمانده است و شاید برای شما این سوال پیش آمده باشد که پس چرا خبری از نقد های این بازی در این چند روز گذشته نیست .  اما جواب آن سادست زیرا EA قصد ندارد تا زمان انتشار بازی هیچ گونه اجازه ای برای انتشار نقد های Medal of Honor: Warfighter را دهد.

بر طبق اعلام چندین نشریه و سایت ها مانند Gametrailers ، شرکت Electronic Arts اجازه نخواهد داد تا زمان انتشار بازی نقدی از این عنوان منتشر شود. در پادکست اصلی سایت Gametrailer در این مورد آمده است : ”حتی ذره ای صحبت هم نمی توان در مورد نقد های Medal of Honor: Warfighter کرد. نقد ها ی ما در زمانی بسیار دیر خواهد آمد. EA تصمیم گرفته است که به ما هیچ گونه نسخه ای از این بازی را تا زمان انتشار آن  ندهد.”

Kevin VanOrd از سایت Gamespot در توییتر هم این اتفاق را تایید کرده است :” این حقیقت دارد. ما تا زمانی که Medal of Honor: Warfighter منتشر نشود نمی توانیم شروع به انجام این بازی کنیم.”

به هر حال به نظر می رسد که نقد های این عنوان را باید  بعد از زمان انتشار بازی یا حتی چند روز بعد ببینیم زیرا EA در حرکتی جالب اصلا نسخه ای از این بازی را به نقد کننده ها نداده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید