گیفت کارت
گیفت کارت

تاریخ عرضه نسخه غربی +Tokyo Xanadu eX مشخص شد

۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶

شرکت Aksys Games اعلام کرده که نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان +Tokyo Xanadu eX در تاریخ ۸ دسامبر (۱۷ آذر)، در منطقه آمریکای شمالی عرضه خواهد شد. شرکت Aksys Games همچنین بیان نموده که در آینده اطلاعات بیشتر در مورد نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان که قرار است بر روی شبکه استیم عرضه شود، منتشر خواهد کرد.

نسخه پلی‌استیشن ۴ عنوان +Tokyo Xanadu eX به دو صورت فیزیکی و دیجیتالی عرضه می‌شود. در کنار نسخه عادی این عنوان، نسخه محدودی از آن نیز با قیمت ۱۴۹.۹۹ دلار وجود داشته که شامل محتویات زیر خواهد بود.

  • یک نسخه فیزیکی از بازی
  • مجسمه ۲۳ سانتی‌متری از شخصیت White Shroud
  • کتاب هنری ۶۰ صفحه‌ای
  • موسیقی‌های رسمی بازی
  • مجموعه کارت‌های واقعی Blade Card (یک مینی‌گیم کارتی درون بازی)

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان بر روی وبسایت رسمی آن را مطالعه کنید.

اطلاعات کلی

دو شرکت Aksys Games و فالکوم (Falcom) با افتخار عنوان اکشن نقش‌آفرینی بسیار بزرگ +Tokyo Xanadu eX را به شما تقدیم می‌کنند. ۱۰ سال قبل، زلزله‌ای غول‌آسا توکیو را نابود و زندگی مردمان آن را برای همیشه تغییر داد. از آن زمان شهر بازسازی شده و زندگی نیز کم کم به حالت عادی خود برگشته است. هرچند در پشت پرده این شهر بازسازی شده دنیایی دیگر با یک راز ترسناک وجود دارد. زلزله‌ای که ۱۰ سال قبل توکیو را به مرز نابودی کشاند، در حقیقت به دلیل ظهور دنیایی مرگبار و مرموز به نام Eclipse رخ داده بود. حال برای حفظ صلح باید جلوی ارتش Eclipse قرار گرفته و آن را شکست داد.

ویژگی‌های کلیدی

  • سناریوهای داستانی جدید – از سناریو‌های جدید Wielder‌ها که در خط داستانی اصلی نمایش داده نشده بودند لذت ببرید. پس از اتمام بازی به ماموریت‌های جدیدی دسترسی پیدا کرده و ماجراجویی خود را ادامه دهید!
  • شخصیت‌های قابل بازی، هیولاها، باس‌ها و سیاه‌چال‌های جدید – در نقش شوالیه سفید مرموزی به نام White Shroud بازی کنید. از قدرت‌های بی‌نظیر نور استفاده کرده تا هیولا‌ها و باس‌های بی‌رحم این دنیا را شکست دهید. علاوه بر آن، سیاه‌چال‌های جدیدی با انواع مختلفی از هیولاها در این نسخه قرار گرفته‌اند.
  • بخش‌های جدید Time Attack و Boss Rush – در بخش Time Attack باس‌های متعدد داستان اصلی را در سریع‌ترین زمان ممکن شکست دهید. در بخش Boss Rush نیز شما توانایی آن را داشته تا یکی پس از دیگری با باس‌های مختلف این عنوان مبارزه نمایید.

عنوان +Tokyo Xanadu eX سپتامبر سال گذشته در کشور ژاپن برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر و با واکنش خوبی از جانب منتقدین و هواداران روبرو شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید