جدیدترین بروزرسانی بازی Battlefield 1 هم اکنون در دسترس است

۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰

جدیدترین بروزرسانی عنوان Battlefield 1، هم اکنون در دسترس کاربران این بازی پرطرفدار و محبوب است که تغییرات کاربردی‌ای را در بازی اعمال خواهد کرد. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

استودیو دایس (DICE) و شرکت بزرگ الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، به صورت ماهانه، بروزرسانی‌هایی برای بازی مشهور خود یعنی Battlefield 1 منتشر می‌کنند که در این بروزرسانی‌ها، برخی تغییرات و محتویات جدید به بازی اضافه می‌شوند و این بازی پرطرفدار را کامل تر خواهند کرد.

حال به تازگی و طبق جدیدترین اخبار بازی‌های ویدئویی، بروزرسانی ماه اکتبر بازی Battlefield 1 منتشر گردیده که تغییرات کاربردی را با خود همراه دارد. یکی از تغییرات جدید، حذف شدن حالت ۴۰ نفره برای بخش پرطرفدار Operation در بازی است که سازندگان دلیل اجرای این تغییر را، راحتی کاربران برای اتصال به سرور‌ های بازی بیان کرده اند. کارگردان این بازی یعنی لارس گوستاوسون (Lars Gustavsson) در ادامه افزود:

ما قصد داریم تا فقط یک حالت ۶۴ نفره در بخش Operation داشته باشیم تا کاربران زمان و وقت کمتری را برای اتصال به سرور ها و جستجوی بازی خود صرف کنند. از این به بعد تعداد بازیکنان سرور های این بخش بسیار افزایش داشته است و هدف اصلی ما این است، تا طرفداران و بازیکنان این بخش، به صورت یک گروه همگانی در کنار هم به تجربه این بازی بپردازند. در آینده و با اجرای تغییراتی در این قسمت، شاهد برگزاری مسابقات سریع تری هستیم.

این برزورسانی جدید، برخی از باگ‌های آزار دهنده و بزرگ بازی را هم رفع کرده است. برای مثال، وقتی یکی از اعضای تیم شما در بازی یک هواپیما را کنترل می‌کرد و از مرز اصلی و محدوده مشخص شده نقشه بازی فرا تر می‌رفت، شما قادر بودید تا بر روی این هواپیما اسپاون (Spawn) شوید و برای اینکه از اتفاقات بازی و دیگر بازیکنان عقب نمانید، احتمال مرگ دوباره خود را بیشتر می‌کردید. حال دیگر این باگ به صورت کامل برطرف شده است.

همچنین از بعد از انتشار این بروزرسانی جدید، کاربران می‌توانند برخی از افکت‌های بازی مانند Photographic Film Grain Noise و Chromatic Aberration را غیر فعال کنند.

در این بروزرسانی جدید، تعدادی داگ‌تگ (Dog Tag) هم به بازی اضافه شده است که دو عدد از آن ها، به رویداد ۱۵ سالگی سری بازی Battlefield ارتباط دارد. برای دسترسی به این داگ‌تگ ها می‌توانید تا روز ۲۴ مهر ماه با اتصال به بازی، آن ها را دریافت کنید. تصاویر این داگ‌تگ‌های جدید:

در ادامه و از دیگر تغییرات این آپدیت جدید، می‌توان به اضافه شدن سرورهای حالت Operation به قسمت Server Browser اشاره کرد. این بروزرسانی، تغییرات جزئی و بسیار زیادی را در بازی اعمال کرده است که برای مشاهده لیست کامل این تغییرات، می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید