بسته الحاقی Retribution عنوان Call of Duty: Infinite Warfare منتشر شد | آغاز رویداد هالووین

۲۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۴

آخرین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: Infinite Warfare با نام Retribution به تازگی برای کنسول اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شده و این بسته الحاقی علاوه بر پنج نقشه جدید برای بخش چند نفره شامل آخرین نقشه بخش زامبی با نام The Beast from Beyond نیز می باشد. همچنین رویداد هالووین عنوان Call of Duty: Infinite Warfare به تازگی آغاز شده که شامل هدایا و آیتم های زیادی برای بخش چند نفره این عنوان خواهد بود.

Retribution نام آخرین بسته الحاقی عنوان Call of Duty: Infinite Warfare است که ماه گذشته برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شده و حال برای کنسول اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است. این بسته الحاقی، شامل پنج نقشه جدید برای بخش چند نفره این عنوان و آخرین نقشه بخش زامبی با نام The Beast from Beyond می باشد که در قسمت پایین به توصیف جزییات آن ها می پردازیم:

  • Carnage: مسیر مسابقه ای پسا آخر الزمانی در امتداد ساحل کالیفرنیا که چشم انداز های زیبایی داشته اما از طرف دیگر خطرات محیطی زیادی شما را تهدید می کند. به طور مثال می توان به تله آتش اشاره کرد که بازیکنان می توانند آن را فعال کرده و دشمنان خود را خاکستر کنند.
  • Heartland: در نقشه Heartland بازیکنان در یک شهر کوچک(مشابه یکی از شهر های کوچک آمریکا) که یادآور یکی از نقشه های قدیمی بازی Call of Duty: Ghosts به نام Warhawk می باشد، رو در روی یکدیگر قرار می گیرند. بازیکنان می توانند در یکی از مغازه های بستنی فروشی که در آن شهر قرار دارد پناه گرفته و سپس با استفاده از Black Hole Generator دشمنان خود را نابود کنید.
  • Altitude: یک مرکز خرید در ارتفاع بسیار بالا با آبشار های عظیم در اطراف نقشه است که بازیکنان را در یک محیط پر هرج و مرج قرار می دهد؛ جایی که مسیر های جانبی راه کلیدی برای پیروزی هستند.
  • Depot 22: یک مرکز تجاری پسا آخر الزمانی که یک نقشه با ابعاد متوسط و سه مسیر اصلی بوده و برای بازیکنانی طراحی شده است که مبارزات نزدیک را ترجیح می دهند . همچنین قطار در حال حرکتی در این نقشه وجود دارد که بازیکنان می توانند از این قطار در حال حرکت به عنوان دیوار برای درگیری با دشمنان در هنگام دویدن روی دیوارها(wall-running) استفاده کنند.

همچنین در ماه اکتبر بازیکنان می توانند در رویداد هالویین عنوان Call of Duty: Infinite Warfare به نام Willard Wyler’s Halloween Scream شرکت کنند. این رویداد که تا اول نوامبر ۲۰۱۷(چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶) ادامه خواهد داشت شامل مزایا و هدایی به شرح زیر خواهد بود:

  • تجهیزاتی با موضوع و ظاهر هالووین در ابتدای هر هفته
  • آیتم های شخصی سازی ظاهری هالووین هر هفته جمعه ، همراه با جایزه نهایی در تاریخ ۳۰ اکتبر
  • جعبه های لوت و زره هایی با طرح هالووین و  اسکین هایی برای جنگ افزارها با طرح زامبی
  • حالت Boss Battle که در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷(جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶) آغاز شده و به بازیکنان اجازه می دهد تا با هریک از باس های مورد علاقه خود در بخش زامبی Infinite Warfare مبارزه کنند. این حالت ابتدا با بخش اول قسمت زامبی در Spaceland آغاز شده و به تدریج هر هفته دو بخش دیگر نیز در دسترس خواهد بود. البته برای آزاد کردن نقشه ها و باس های زامبی مربوط به بسته های الحاقی این بازی از جمله The Beast from Beyond در حالت Boss Battle، باید آن بسته های الحاقی را جداگانه تهیه کرده باشید.
  • Carnage: نقشه بخش چند نفره و محبوب بسته الحاقی Retribution که در این رویداد به صورت رایگان قابل بازی خواهد بود و همه بازیکنان می توانند با بازی در این نقشه امتیاز دوبرابر کسب کنند.

البته لازم به ذکر است برای دریافت تمامی مزایا و آیتم های رویداد هالووین عنوان Call of Duty: Infinite Warfare، بازیکنان باید بین روز های دوشنبه تا جمعه در این بازی آنلاین شده و به Quartermaster مراجعه کنند. آیتم های جدید تجهیزاتی هر هفته بین روز های دوشنبه صبح تا جمعه صبح و آیتم های شخصی سازی نیز بین روز های جمعه صبح و دوشنبه صبح در رویداد هالووین به بازی اضافه می شوند.

عنوان Call of Duty: Infinite Warfare هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید