از اکشن فیگور گران قیمت شخصیت Sagat رونمایی شد

۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۰

مطمئنا با شرکت تولید مجسمه و اکشن فیگور پاپ کالچر آشنایی دارید؛ این شرکت به دلیل ساخت مجسمه‌هایی با جزییات فراوان و البته گران قیمت، بسیار مشهور است. شرکت پاپ کالچر به تازگی از محصول جدید خود یعنی اکشن فیگور یکی از شخصیت‌های عنوان Street Fighter با نام Sagat رونمایی کرده که با جزییات فراوانی طراحی شده و البته به مانند سایر محصولات این شرکت، بسیار گران قیمت است.

شرکت پاپ کالچر و محصولات آن تنوع بسیاری دارند اما هیچ یک از آن‌ها ارزان قیمت نیستند. حتی اکشن فیگور جدید این شرکت یعنی Sagat که یکی از شخصیت‌های عنوان Street Fighter می باشد نیز از این قاعده مستثنی نیست. اکشن فیگور Sagat به مانند سایر اکشن فیگور های این شرکت، حاوی جزییات فراوانی از جمله جراحت های بدن این شخصیت بوده که به خوبی طراحی شده است.

پیش فروش اکشن فیگور شخصیت Sagat از فردا آغاز شده و مدل معمولی این اکشن فیگور با قیمت ۹۹۹٫۹۹ دلار و نوع دیگر یعنی مدل دست به سینه و با سربند تایلندی این اکشن فیگور نیز ۱,۱۴۹٫۹۹ دلار در دسترس خواهند بود. البته می توانید دو مدل اکشن فیگور آخر را یک جا و با قیمت ۲,۰۴۹٫۹۹ دلار تهیه کنید. شما می توانید تصاویر مربوط به اکشن فیگور شخصیت Sagat را در قسمت پایین مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید