گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

عرضه Prestige Leviathan Raid برای Destiny 2 به تعویق افتاد

اخبار بازی ها
عرضه Prestige Leviathan Raid برای Destiny 2 به تعویق افتاد

اگر منتظر عرضه Prestige Leviathan Raid برای Destiny 2 بودید خبر خوبی را برای شما نداریم چرا که عرضه این حالت که قرار بود امروز عرضه شود به تعویق افتاده است؛ ولی در عوض بانجی به دنبال آن بوده تا طرفداران را ناامید نکند و به همین خاطر محتوای جدید و غیرمنتظره‌ای را برای بازی در دسترس قرار داده است!

هم‌اکنون بازی Destiny 2 در حال پیشتازی است و همه به فکر تهیه آن هستند. افرادی هم که آن را پیش از این تهیه کرده‌اند، حسابی مشغول به تجربه آن هستند و در انتظارند تا محتویات بیشتری برای آن در دسترس قرار بگیرد پس اعلام اخبار مربوط به محتویات جدید برای این بازی خیلی عجیب نیست. در وهله اول باید گفت Prestige Leviathan Raid تاخیر خورده است. در اصل این حالت، همان Leviathan Raid بازی است ولی با درجه سختی Prestige که کاملاً حال و هوای متفاوتی با حالت معمولی آن دارد.

طبق اعلام کوزمو (Cozmo) مدیر روابط عمومی بازی، Prestige Leviathan Raid  به خاطر بروز برخی مشکلات غیرمنتظره امروز یعنی ۱۰ اکتبر عرضه نخواهد شد و باید تا ۱۸ اکتبر منتظر آن بمانیم یعنی ۸ روز دیگر. ولی با وجود این خبر بد، کوزمو خبر خوبی را هم داده است. امروز نقشه جدیدی برای حالت PvP بازی در دسترس قرار گرفته است (بسته به محل زندگی، ممکن است این نقشه در دسترس شما قرار گرفته باشد یا آن که تا ساعاتی دیگر در دسترس قرار بگیرد). این نقشه Distant Shore نام دارد که شباهت‌های بسیاری به نقشه Shores of Time از نسخه اول دارد. این نقشه از آغاز اولین رویداد Iron Banner بازی در دسترس قرار خواهد گرفت. البته این بازی از امروز تا یک هفته آینده یعنی تا ۱۷ اکتبر در تمام پلی‌لیست‌های بازی قابل بازی نخواهد بود ولی به محض پایان Iron Banner در تاریخ ۱۷ اکتبر، به طور گسترده در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Destiny 2 ساخته استودیو بانجی و ناشر آن شرکت اکتیویژن می‌باشد. این عنوان هم‌اکنون برای ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ در دسترس است. دارندگان رایانه‌های شخصی باید تا تاریخ ۲۴ اکتبر برای انتشار این عنوان صبر کنند. این بازی فروش بسیار خوبی داشته و این هفته هم در رده چهارم پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا قرار گرفته بود. از طرف دیگر اولین گسترش‌دهنده این بازی Curse of Osiris نام دارد ولی هنوز تاریخ عرضه آن مشخص نیست. این بازی نمرات بسیار خوبی را هم کسب کرده و قطعاً جزو بهترین بازی‌های امسال تلقی می‌شود.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب ها

ADS

نظرات

  1. 6 Assissin cered گفت:

    عاشق بازی های فضایی تمام انلاین مثل این شاهکار هستم فعلا توان خرید دیسکشو ندارم چون شغلم کم در امده ( دستفروشی : جوراب ) هر روز به زور ۱۵ هزار تومان در میارم

    6Thumb up 17Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت