جزئیات توانایی‌های دارث‌ویدر در عنوان Star Wars Battlefront II

۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۲

شرکت الکترونیک‌آرتز بتازگی جزئیات تکمیلی از قابلیت‌های شخصیت دارث ویدر در عنوان Star Wars Battlefront II را به اشتراک گذاشته است. افزایش میزان قدرت، نیروی خفه کردن و…

در عنوان Star Wars Battlefront II لرد ویدر کاملا قابل کنترل خواهد بود، و بازیکنان می‌توانند از قدرت‌های فراوان وی نظیر نیروی نمادین خفه کردن، استفاده نمایند. ویراستار شرکت الکترونیک‌آرتز آقای جرد پتی (Jared Petty) در وبلاگ رسمی پلی‌استیشن، اینگونه نوشت:

دارث ویدر از نیروی خفه کردن خود استفاده خواهد کرد، و توسط حملات تلکینتیک (telekinetic – نیرویی که فرد بواسطه آن قادر خواهد بود تا بدون نیاز به لمس فیزیکی، تاثیری فیزیکی برروی اجسام بگذارد) دشمنان را پس از تضعیف آنان از زمین بلند کرده و مجازات می‌نماید. لرد ویدر می‌تواند با استفاده از نیروی مرگبار خود قربانیان خود را در هوا معلق نگه داشته و سپس آن‌ها را به هر مکانی که بخواهد پرتاب کند (بعنوان مثال پرت کردن از لبه یک صخره).

همانطور که در فیلم‌ها قابل مشاهده است، ویدر به‌ سبب داشتن آرامش شناخته نمی‌شود، بلکه خشم شدید وی موجب افزایش قدرت و شدت حملاتش می‌شوند. بعلاوه دارث ویدر قادر خواهد بود تا توسط پرتاب شمشیر نورانی خود، به دشمنان حاضر در فواصل دورتر نیز حمله نماید. دارث ویدر یکی از کاراکترهای قابل بازی در عنوان Star Wars Battlefront II است. سایر شخصیت‌های موجود شامل: Jango Fett، Darth Maul، Yoda، Luke Skywalker و Emperor Palpatine هستند. 

عنوان Star Wars Battlefront II قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. از دیگر اخبار بتازگی انتشار یافته مرتبط با این عنوان، هفته گذشته تریلری از گیم‌پلی نسخه بتای بازی در دسترس قرار گرفت که می‌توانید آن را در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید. فاز بتای آزاد این عنوان از اوایل هفته جاری در دسترس عموم قرار گرفت، و امروز نیز به پایان می‌رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید