جدیدترین بروزرسانی بازی No Man’s Sky منتشر شد

۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۷

به تازگی، جدیدترین بروزرسانی بازی نه چندان محبوب No Man’s Sky منتشر شده است که تغییرات بسیار کاربردی را در بازی اعمال خواهد کرد. جهت مشاهده و مطالعه جزئیات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

بعد از انتشار بازی No Man’s Sky، استودیو سازنده این بازی یعنی هلو گیمز (Hello Games)، بروزرسانی‌های زیادی برای رفع مشکلات رنج آور و بزرگ این عنوان منتشر کرد و تا حدی توانست، این مشکلات را با موفقیت بر طرف کند. بعد از این بروزرسانی‌ها، بروزرسانی مهم Atlas Rises منتشر شد که تغییرات مهمی را در بازی بوجود می‌آورد. بعد از این بروزرسانی، رفته رفته انتشار این آپدیت‌های بازی با کاهش مواجه شد و در حال حاضر، جدیدترین بروزرسانی این بازی با شماره ۱٫۳۸، منتشر شده است.

یکی از کاربردی‌ترین ویژگی‌های این بروزرسانی، اعمال تغییراتی در بخش ذخیره سازی بازی است. از این به بعد، کاربران می‌توانند، به ۵ محل جدید برای ذحیره سازی فایل‌های خود دسترسی داشته باشند و هر یک از این ۵ محل، قابلیت این را دارد تا سطح بازی یا مشخصات دیگری را با خود همراه کند. هلو گیمز معتقد است، این ویژگی جدید، به کاربران در مدیریت فایل‌های ذخیره خود کمک خواهد کرد و باعث سردرگمی نخواهد شد.

حال هر کدام از این محل‌های ذخیره سازی، دو زیر شاخه دیگر برای خود دارند که یکی مخصوص ذخیره سازی دستی و دیگری برای ذخیره سازی خودکار توسط بازی است. ذخیره سازی خودکار، هنگامی فعال می‌شود که شما یک پایگاه جدید را تصرف کنید، نابود شوید یا از سفینه شخصی خود خارج بشوید. اما در سیستم ذخیره سازی دستی، کاربران دقیقا در مکانی به بازی ادامه خواهند داد که قبلا در آن، ذخیره سازی خود را انجام داده اند که به نظر می‌رسد، این گزینه بسیار کاربردی تر خواهد بود.

از دیگر تغییرات این بروزرسانی، می‌توان به افزایش محدوده درجه حرارت سیارات متروکه اشاره کرد که بازیکنان قادر خواهند بود در فاصله ای دور تر نسبت به قبل، این درجه را تشخیص دهند. از طرفی دیگر، در هنگام پرواز سفینه، تغییرات آب و هوایی وجود خواهد داشت که به ارتفاع شما بستگی دارند.

همچنین سیستم مخصوص تجزیه و تحلیل، تغییراتی جدیدی را به خود دیده است. برای مثال می‌تواند عمر ماندگازی گیاهان موجود را تخمین بزند و شما را از عمر آن ها مطلع سازد. از این به بعد بازیکنان می‌توانند، کشتی‌های فضایی را از فواصل بسیار دور تر، مورد بررسی قرار دهند و از مشخصات مهم آن ها مانند، نوع کلاس و قیمت، اطلاعاتی را به دست آورند. از طرفی دیگر، دزدان دریایی در زمانی زود تر به شما حمله خواهند کرد و این مهم، زمانی اتفاق خواهد افتاد که در سیستم‌ها و تدابیر امنیتی شما، مشکل ایجاد شود.

بروزرسانی ۱٫۳۸، از بزرگ ترین و کاربردی‌ترین بروزرسانی‌های بازی No Man’s Sky به شمار می‌رود که تغییرات انبوهی را در بازی اعمال می‌کند. لیست کامل و جزئیات این تغییرات را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید. این بروزرسانی در حال حاضر برای پلتفرم‌های مقصد این عنوان یعنی، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، قابل دانلود است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید