اولین به روز رسان عنوان Ruiner درجه سختی بازی را کاهش می دهد

۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۲

Ruiner یک عنوان تیراندازی بالا به پایین است که ماه گذشته برای رایانه های شخصی منتشر شد. سازندگان این عنوان از زمان انتشار آن تا به حال بر روی مشکلات این عنوان کار کرده و سعی در برطرف ساختن آن ها و بهتر شدن هرچه بیشتر گیم پلی بازی داشته اند. حال اولین به روز رسان عنوان Ruiner منتشر شده است و این به روز رسان علاوه بر رفع مشکلات گزارش شده توسط کاربران، درجه سختی این بازی را نیز کاهش می دهد.

بازی Ruiner دارای سه درجه سختی آسان، متوسط و سخت می باشد و اولین به روز رسان این عنوان که در هفته جاری منتشر شد، درجه سختی بازی در هر سه حالت Normal ،Easy و Hard را کاهش می دهد تا گیم پلی بازی ساده تر و دقیق تر شود. به گفته استودیوی Reikon Games، سازنده عنوان Ruiner، به وسیله این به روز رسان و کاهش درجه سختی بازی، بازیکنان در درجه سختی آسان می توانند به راحتی به گشت و گذار در کوچه و خیابان های بازی پرداخته و دیگر لازم نیست نگران کشته شدن در بازی باشند. در درجه سختی متوسط نیز دشمنان آسیب کمتری به شما زده و در هر دو درجه سختی متوسط و سخت برای کشته شدن دشمنان گلوله کمتری به هدر می رود. همچنین گلوله سلاح های دور برد( مانند سلاح های نارنجک انداز) هم اکنون سرعت بیشتری داشته و در زمان کوتاه تری به هدف برخورد می کنند.

اگر گمان می کنید که بازی Ruiner به وسیله این به روز رسان، آسان شده است سخت در اشتباهید؛ استودیوی Reikon Games در رابطه با این موضوع می گوید:

بازی هنوز هم سخت است؛ خصوصا برای شما، هواداران جان سخت.

یکی دیگر از تغییرات ایجاد شده به وسیله به روز رسان عنوان Ruiner در ارتباط با نارنجک های گیج کننده است که دیگر به مانند گذشته نمی توانید آن ها را بر روی لشگری از دشمنان از جمله باس ها هدر دهید زیرا هم اکنون پنجاه درصد انرژی بیشتری مصرف می کنند.

عنوان Ruiner هم اکنون با قیمت ۱۴٫۹۹ پوند/۱۹٫۹۹ دلار در شبکه استیم و فروشگاه GOG در دسترس است.

0
0
PC

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید