تجربه آنلاین بازی‌های شبکه ایکس‌باکس‌لایو برای مدت محدودی رایگان شد

۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۹

طبق اعلامیه جدید شرکت مایکروسافت، تجربه آنلاین عناوین شبکه ایکس‌باکس‌ لایو برای مدت محدودی رایگان شده است. اطلاعات و جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه خواهید کرد.

همان طور که اطلاع دارید، تجربه آنلاین بازی‌های شبکه ایکس‌باکس لایو، مانند شبکه PSN برای کنسول‌های شرکت سونی، نیازمند یک اشتراک ماهانه خواهد بود که کاربران باید برای این اشتراک، هزینه ای پرداخت کنند. حال به تازگی طی یک خبر جدید، اعلام شده است که تجربه آنلاین بازی‌های شبکه ایکس‌باکس‌لایو (Xbox Live) ، برای مدت محدودی رایگان شده است.

در این صورت، کاربرانی که اشتراک طلایی این شبکه را در اختیار ندارند، قادر خواهند بود از هم اکنون تا تاریخ ۱۰ اکتبر مصادف با ۱۸ مهر، به صورت رایگان بازی‌های دو کنسول ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ را به صورت رایگان و البته آنلاین، تجربه کنند.

شروع این فرصت عالی، با انتشار نسخه آزمایشی بازی محبوب Star Wars Battlefront II مصادف شده است. از آن جایی که این نسخه بتا به صورت آنلاین بوده و هم اکنون فرصت تجربه رایگان این بازی‌ فراهم شده است، تمامی کاربران این شبکه می‌توانند به تجربه این نسخه بتا بپردازند.

همچنین قابل ذکر است، بازی‌های رایگان این ماه، در این مدت محدود قابل بازی نخواهند بود و فقط در دسترس افرادی است که بهای آن را پرداخت کرده اند.

در مجموع، اگر از طرفداران بازی Star Wars Battlefront II هستید، پیشنهاد می‌شود هرگز فرصت بوجود آمده را از دست ندهید و به تجربه بتا این بازی بپردازید. این نسخه ۴ حالت را شامل می‌شود و هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قابل دانلود است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید