هر ایکس‌باکس وان ایکس دارای مسترچیفی سوار بر عقرب است!

۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱

در داخل هر کنسول ایکس‌باکس وان ایکس یک مستر چیف سوار بر عقربی هک شده است. این تصویر حک شده در مدار اصلی این کنسول قرار خواهد داشت.

یکی از یوتیوبرهای اسپانیایی به‌نام Unocero در هنگام بررسی قطعات کنسول ایکس‌باکس وان ایکس متوجه وجود چنین چیزی شد. با وجود اینکه شما هیچگاه این تصویر را نمی‌بینید و برای دیدن آن باید از گارانتی بگذرید و البته ریسک آسیب رساندن به دستگاه را بالا ببرید؛ اما حس خوبی می‌دهد که بدانید همواره یک مسترچیف در دستگاه شما وجود دارد!

در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

این اولین باری نیست که مایکروسافت چنین کاری را کرده است. همانطور که پیش‌تر در گیمفا پوشش داده شده بود، مایکروسافت برروی کنسول ایکس‌باکس وان اس نیز چنین کاری را انجام داد.

از زمان معرفی ایکس‌باکس وان ایکس شاهد تحسین این سخت افزار از سوی توسعه‌دهندگان مختلف بودیم. همچنین اولین موج پیش‌خرید‌های بازی در کمتر یک روز تقریبا در تمامی خردفروش‌ها به پایان رسید و تبدیل به پیش‌خرید شده‌ترین کنسول تاریخ ایکس‌باکس شد. این تنها موفقیت‌های اولیه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس نیست، این کنسول قدرتمند در همین پیش‌خرید محدود خود توانست از مجموع فروش کل سال ۲۰۱۷ کنسول پلی استیشن ۴ پرو در آمازون ایالات متحده پیشی بگیرد. کنسول ایکس‌باکس وان ایکس قرار است در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) و با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید