نسخه نینتندو سوییچ عنوان The Flame in the Flood هفته آینده منتشر خواهد شد

۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱

عنوان نقش‌آفرینی The Flame in the Flood، هفته آینده در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) به صورت دیجیتالی و به واسطه فروشگاه نینتندو eShop، بر روی پلتفرم نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید توضیحات منتشر شده توسط استدیوی سازنده این عنوان یعنی The Molasses Flood را، مطالعه کنید.

The Flame in the Flood عنوانی افسرده اما زیبا در سبک Roguelike بوده(سبک نقش‌آفرینی با گیم‌پلی نوبتی، سیاه‌چال‌ها، عناصر اتفاقی و…)، و در دنیایی خیانتکار در بستر یک رودخانه اتفاق خواهد افتاد. رودخانه‌ای که که با پیشروی شما در بازی، به صورت روتین بخش‌های بعدی آن (مراحل بازی) ساخته خواهند شد. با کمک سگ مورد اعتماد شما به نام Aesop، عنوان The Flame in the Flood از شما می‌خواهد تا در هر آنچه از جامعه و طبیعت باقی مانده است به جستجو پرداخته، و با شکار و ساخت وسایل مختلف، نهایت استفاده را از محیط اطراف خود ببرید. با یک سبک گرافیکی زیبا و هیجان انگیز، در کنار موسیقی‌های گوش‌ نواز ساخته شده توسط Chuck Ragan، بقا در بازی‌های ویدیویی هیچگاه به این اندازه لذت بخش نبوده است.

از زیبایی‌های آمریکایی بدون جامعه و تمدن نهایت لذت را برده، قبل از آنکه خطرهای ترسناک واقعیت، توجه شما را به خود جلب کنند. در این عنوان که بقا به ترکیبی از هوشمندی و کارایی شما بستگی دارد، حیوانات وحشی، عناصر طبیعی و رودخانه عظیم، هر یک چالش‌ها و خطرات خاصی را برای شما به وجود می‌آورند. با قرار گرفتن در نقش ماجراجویی بی‌باک به نام Scout، شما باید غذا و لباس مورد نیاز خود را، با استفاده از هر آنچه در محیط و مسیرتان می‌یابید، تامین کنید. تله و تجهیزات ساخته، قایق خود را بهبود بخشیده، با شجاعت از تند‌آب‌ها عبور کرده، و آماده روبرویی با دنیای مرموز و فراموش شده این عنوان باشید.

عنوان The Flame in the Flood، ابتدا در فبریه سال ۲۰۱۶ بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. یک سال بعد، در روزهای ابتدایی سال جاری میلادی نیز، این عنوان راه خود را به سوی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ پیدا کرد. حال همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد، دارندگان نینتندو سوییچ نیز بالاخره می‌توانند در هفته پیش‌رو در تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر)، این عنوان نقش‌آفرینی و بقا را تجربه کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید