گیفت کارت
گیفت کارت

Street Fighter V: Arcade Edition رسما معرفی شد

۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰

شرکت کپکام به صورت رسمی از عنوان Street Fighter V: Arcade Edition، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، رونمایی کرد. این نسخه که برای دارندگان فعلی به صورت یک به‌روزرسانی رایگان عرضه شده، و برای افرادی که نسخه اصلی Street Fighter V را نداشته با قیمت ۳۹.۹۹ دلار قابل خریداری است، ۱۶ ژانویه (۲۶ دی) عرضه خواهد شد.

آقای اندی وانگ (Andy Wong) متخصص مدیریت شبکه‌های اجتماعی در شرکت کپکام، بر روی بلاگ رسمی پلی‌استیشن توضیحاتی در مورد این نسخه ارائه کرده‌اند، که در ادامه می‌توانید آن را مطالعه کنید.

«سلام به تمامی هوداران پلی‌استیشن و Street Fighter! ما بسیار هیجان زده هستیم که بگوییم عنوان Street Fighter V: Arcade Edition در تاریخ ۱۶ ژانویه ۲۰۱۸ در سراسر دنیا عرضه خواهد شد. همانطور که از اسم آن پیداست، این نسخه بخش Arcade Mode که توسط بسیاری از هوادران درخواست شده بود را در خود داشته، اما علاوه بر آن محتویات بسیار بیشتری در آن وجود خواهد داشت! اگر شما منتظر زمان مناسب برای تهیه این عنوان بوده‌اید، الان بهترین موقع برای انجام این کار است.

در ابتدا باید بگوییم که، Street Fighter V: Arcade Edition با هر ۲۸ شخصیت موجود عرضه شده، که شامل تمامی شخصیت‌های فصل ۱ و ۲ – از یک جمله یک شخصیت معرفی نشده (از فصل ۲) که به همین زودی‌ها از آن رونمایی می‌کنیم، خواهد بود. جهت افزایش تنوع هر مسابقه، تمامی شخصیت‌های یک V-Trigger جدید دریافت کرده، که قبل از مسابقه قابل انتخاب خواهند بود. در آینده جزییات بیشتری از این بخش منتشر خواهیم کرد.

همانطور که ذکر شد، بخش Arcade Mode در این نسخه به بازی اضافه شده است، هرچند این یک Arcade Mode ساده و معمولی نیست. از آنجایی که این بخش پر درخواست‌ترین ویژگی توسط هواداران بوده، ما می‌خواهیم بجای یک بخش ساده آن را به یک تجربه به یادماندنی تبدیل کنیم. از آنجایی که امسال سالگرد ۳۰ سالگی سری Street Fighter است، ما می‌خواستیم تا محتویات بیشتری به Street Fighter V: Arcade Edition اضافه نماییم! V-Trigger‌های جدید، بخش Extra Battle، گالری‌ و طراحی مجدد رابط کاربری، از جمله ویژگی‌هایی هستند که در این نسخه به بازی افزوده‌ایم، و نمی‌توانیم صبر کنیم تا اطلاعات بیشتری از آن‌ها با شما به اشتراک بگذاریم.

همانطور که پیش از این قول دادیم، نسخه اولیه Street Fighter V، تنها خریدی است که شما برای دریافت محتویات مربوط به گیم‌پلی در Street Fighter V: Arcade Edition، به آن نیاز خواهید داشت. پس دارندگان فعلی برای بدست آوردن Extra Battle، گالری، Arcade Mode و سایر ویژگی‌های این عنوان (بجز شخصیت‌های جدید)، تنها کافی است تا به‌روزرسانی رایگان این عنوان را دانلود کنند! برای افرادی که تاکنون این عنوان را خریداری نکرده‌اند، شما می‌توانید با ۳۹.۹۹ دلار تمامی محتویات ذکر شده و هر ۲۸ شخصیت موجود در عنوان Street Fighter V: Arcade Edition را، بدست آورید.

ما قدردان بازخوردها و حمایت‌های طولانی مدت شما از Street Fighter V هستیم! ما در حال گوش دادن و برنامه‌ریزی برای عرضه محصولی بوده، که بسیار به آن افتخار می‌کنیم. به امید حمایت از Street Fighter V در سال‌های پیش رو!»

سایت آمازون نیز این عنوان را برای پیش‌خرید قرار داده و ویژگی‌های کلیدی زیر را در مورد آن بیان کرده است.

  • Arcade Mode – از یکی از ۶ مسیر مختلف در این بخش، که براساس عناوین کلاسیک Street Fighter ساخته شده‌اند، یکی را انتخاب کنید.
  • Gallery – با بازی کردن در بخش Arcade Mode، صدها تصویر هنری مختلف در بخش گالری بدست آورده و مشاهده نمایید.
  • Extra battle – چالش‌هایی با محدودیت زمانی را به پایان رسانده، تا در طول سال ۲۰۱۸ لباس‌های جدیدی برای شخصیت‌های مختلف بدست آورید.
  • V-Triggerهای جدید – هر شخصیت در این عنوان دو V-Trigger داشته، که باعث افزایش عمق مبارزات خواهد شد.
  • رابط کاربری جدید – رابط کاربری این عنوان با رنگ‌های جدید، منوهای تغییر کرده و صحنه‌های قبل و بعد از مبارزات تازه، به‌روزرسانی شده است.

همانطور که پیش از این ذکر شد، عنوان Street Fighter V: Arcade Edition در تاریخ ۱۶ ژانویه (۲۶ دی) با قیمت ۳۹.۹۹ دلار برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، عرضه می‌شود. در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید