رونمایی از تاریخ عرضه و قیمت اولین شخصیت‌های دانلودی Marvel vs. Capcom: Infinite

۱۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۵

Black Panther ،Sigma و Monster Hunter اولین شخصیت‌های دانلودی عنوان Marvel vs. Capcom Infinite بوده، که قرار است در تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) همراه با لباس‌های اضافی و مخصوص خود، برای این عنوان منتشر شوند.

هر سه شخصیت ذکر شده جزیی از سیزن‌پس سال ۲۰۱۷ این عنوان بوده، که علاوه بر آن‌ها شامل سه شخصیت دیگر Black Widow ،Winter Solder و Venom نیز خواهد بود. علاقمندانی که این سیزن‌پس با قیمت ۲۹.۹۹ دلار را خریداری کرده باشند، به محض انتشار شخصیت‌های ذکر شده آن‌ها را دریافت خواهند کرد. افرادی که به خرید سیزن‌پس مورد نظر علاقه‌ای نداشته، می‌توانند هر شخصیت را به صورت جداگانه و با قیمت ۷.۹۹ دلار تهیه کنند.

عنوان Marvel vs. Capcom: Infinite هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی، قابل دسترسی است. در ادامه می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از شخصیت‌های دانلودی این عنوان را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • metro exodus گفت:

  تا اینجاستیس هست کی این بازی کودکانه رو انجام میده

  0
  0
 • sarfaraz گفت:

  شخصیت پردازی ها فوق العاده بد کار شدن خصوصا از لحاظ طراحی گرافیکی کمبو ها هم اینقد خر تو خره ک معلوم نی ک داره میزنه

  0
  0
 • ARMAN گفت:

  یکی از بزرگترین ضعف های این بازی عدم حضور آلبرت وسکر تو فایتر های کپکام هست

  0
  0
 • Intoner One گفت:

  این بازی اوایل یکی از بازیهایی بود که مشتاق بودم زودتر تجربه اش کنم،ولی واقعا کپکام این بازی خراب کرد،فکرمیکردم با درنظرگرفتن موفقیت نسخه گذشته،این عنوان هم خوب درمیاد ولی مزخرف شد،آخه اول که کپکام به جای اینکه تمرکز خوبی روی جهان کپکام بگیره،بیشتر روی مارول کار کرده،طوری که قیافه شخصیت ها مارول شبیه فیلمه،قیافه شخصیت های کپکام عین فیگور و عروسک.دوم اصلا خط داستانی برای بازی یکم احمقانه است خود شخصیت ها کپکام نمیشه بهم ربط دارد،چه برسه به شخصیت ها مارول و کپکام.یعنی اصلا دنیاها،رزیدنت اویل و دویل می کرای،استریت فایتر و مگامن اصلا نمیشه بهم ربط داد چه برسه به مارول،به جاش باید توی بخش آرکید برای هرشخصیت فیلم پایانی میزاشتن.بعد هم اصلا از شخصیت ها مزخرفی کپکام استفاده کرده،حالا شخصیت ها مارول بدک نیستند،اما کپکام چی،آرتور!بعضی از شخصیت ها نه چندان مهم استریت فایتر..به جای اینا اگر از شخصیت Ken از استریت فایتر یا Nero از دویل می کرای یا Wesker از رزیدنت اویل استفاده میکردن والا بهتر جواب میداد،تازه بماند که از شخصیت هایی استفاده کردن حضورشون توی داستان یکم احمقانه است،یعنی برای مثال نمسیس که در رزیدنت اویل ۳ نابود شد،چطور وقتی کریس در لباس رزیدنت اویل ۵ حضور داره،این شخصیت نیز میتونه باشه!؟آخر سر هم چیزی که بیشتر حال آدم میگیره دیدن شخصیت ها محبوبش به صورت مسخره است،منظورم اینه https://i.kinja-img.com/gawker-media/image/upload/s–E3ypUyxO–/c_scale,fl_progressive,q_80,w_800/chjnjzydomsa3mgh3d8h.jpg
  خداییش هم عکس کافیه تا قید این بازی زد..حالا بماند هم اینکه اصلا نقش بعضی از شخصیت ها قوی و همه فن حریفی مثل دانته و … کمه و قدرتشون مسخره توی بازی نشون دادن.

  0
  0