گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم پلی نسخه بتای عنوان Star Wars Battlefront 2 منتشر شد

اخبار بازی ها
تماشا کنید: تریلر جدیدی از گیم پلی نسخه بتای عنوان Star Wars Battlefront 2 منتشر شد

کاربرانی که عنوان Star Wars Battlefront 2 را پیش خرید کرده اند امروز به نسخه بتای این عنوان دسترسی خواهند داشت. یکی از حالت های جدیدی که در گیم پلی نسخه بتا حضور خواهد داشت حالت Strike mode است. حال به تازگی تریلر جدیدی از عنوان Star Wars Battlefront 2 منتشر شده است که در این تریلر، شاهد بخش هایی از گیم پلی نسخه بتای این عنوان و حالت Strike mode هستیم.

یکی از ویژگی‌های جدید گیم پلی عنوان Star Wars Battlefront 2 حالت Strike mode است. کابرانی که به نسخه بتا این عنوان دسترسی دارند، می توانند برای اولین بار این حالت جدید را تجربه کنند. حالت Strike mode بازیکنان را به سیاره Takodana و قلعه Maz Kanata می برد؛ جایی که جنگ سختی میان نیروهای ارتش و نیروهای مقاومت در جریان است . بازیکنان باید یکی از دو کلاس Officer و Specialist را انتخاب کرده و در قالب مبارزه تیمی و کار گروهی ماموریت‌های بازی را به اتمام برسانند. به تازگی تریلر جدیدی از عنوان Star Wars Battlefront 2 منتشر شده است که در این تریلر، شاهد بخش‌هایی از گیم پلی نسخه بتای این عنوان و حالت Strike mode از جمله ماموریت‌های آن هستیم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

نسخه بتای عنوان Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۷ اکتبر(شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶) برای برای تمامی کاربران در دسترس خواهد بود اما کاربرانی که این عنوان را پیش خرید کرده اند قادر خواهند بود تا همین امروز به تجربه نسخه بتای عنوان Star Wars Battlefront 2 بپردازند. به گفته شرکت الکترونیک آرتز، ناشر عنوان Star Wars Battlefront 2، نسخه بتای این عنوان بسیار عظیم خواهد بود. اما نکته جالب توجه و البته تعجب برانگیز این است که نسخه بتای عنوان  Star Wars Battlefront 2 که احتمالا حجم بالایی دارد قابل پیش دانلود نبوده و کاربران هم زمان با شروع به کار سرور‌های نسخه بتا، قادر به دانلود آن خواهند بود.

عنوان Star Wars Battlefront 2 در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود. کاربرانی که نسخه Deluxe Edition این عنوان را پیش خرید کرده اند، می توانند در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۱۷( ۲۲ آبان ۱۳۹۶) به تجربه این عنوان بپردازند.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫50 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

  1. Shogo Makishima گفت:

    خداکنه بیشتر از ۲۰ گیگ نباشه Frown

    0Thumb up 4Thumb down
  2. […] بازی در دسترس قرار گرفت که می‌توانید آن را در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید. فاز بتای آزاد این عنوان از اوایل هفته جاری […]

    0Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت