بازی The Darkside Detective برای نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد

۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۰

انتشار پستی از طریق حساب رسمی بازی The Darkside Detective در شبکه اجتماعی توییتر، تائید می‌کند که این بازی در زمانی نامشخص در آینده برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه خواهد شد. توییت مورد بحث به شرح زیر است:

این اتفاق رخ خواهد داد… #توسعه‌بازی و #نینتندو‌سوییچ

اگر با بازی The Darkside Detective آشنایی ندارید باید بگوئیم که این بازی عنوانی ماجراجویی در سبک اشاره و کلیک است که حس شوخ‌طبعی زیادی در آن وجود دارد. این بازی توسط استودیوی Spooky Doorway توسعه یافته است. شما در این بازی کنترل یکی از کارآگاهان بخش دارک‌ساید یعنی فرانسیس مک‌کوئین (Francis McQueen) را بر عهده می‌گیرید. شما باید با همراهی افسر دوولِی (Officer Dooley)، بر روی شش پرونده فوق سری و محرمانه کار کنید.

وقایع این بازی بر بستر شهر Twin Lakes روایت می‌شود. مک‌کوئین و دوولی تنها عضو بخش دارک‌ساید هستند. مردم شهر Twin Lakes به حوادث فراطبیعی شکل گرفته در اطراف خود باور ندارند و تنها شما هستید که باید رمز و راز این سری وقایع را کشف کنید.

بازی The Darkside Detective پیش از این و در ماه جولای سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی در سرویس استیم منتشر شد؛ بنابراین، نسخه نینتندو سوییچ آن نخستین نسخه کنسولی این بازی محسوب می‌گردد.

کنسول نینتندو سوییچ این روزها از سوی بیشتر شرکت‌های شخص ثالث پشتیبانی می‌گردد و قرار است که تا مدتی دیگر بازی‌هایی نظیر Golf Story، Oxenfree، Darkest Dungeon و… برای آن منتشر گردد.

هنوز تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی The Darkside Detective مشخص نشده است اما همانطور که پیشتر اشاره شد، این بازی برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید