تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی Unbox: Newbie’s Adventure اعلام شد

۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰

در نهایت دو شرکت Prospect Games و Merge Games تاریخ انتشار نسخه نینتندو سوییچ بازی Unbox: Newbie’s Adventure را مشخص و اعلام کردند. بر اساس اعلام این دو شرکت، نسخه نینتندو سوییچ بازی نامبرده در روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه (۱۱ اکتبر ۲۰۱۷ میلادی) وارد بازار خواهد شد.

برای کسانی که با بازی Unbox: Newbie’s Adventure آشنایی ندارند باید بگوئیم که این بازی، عنوانی در سبک سکو بازی سه بعدی‌ست که بازیکنان در آن کنترل مامور پست را بدست می‌گیرند. این بازی، اوایل سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. در این عنوان، بازیکن تازه‌وارد باید چالش‌های متعددی که در جهان بازی پراکنده شده است را از پیش بردارند. همچنین بازیکنان باید مجموعه‌های موجود در سطح محیط را جمع‌آوری کرده و ضمن آزادسازی موجودات، چالش‌های جدید و لباس‌های تازه را باز کرده و به اصطلاح آنلاک کنند.

همچنین باید اشاره کنیم که این بازی شامل حالت چند نفره به صورت تقسیم صفحه نیز می‌شود که تنها در حالت قابل حمل نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد داشت. این حالت در نقشه‌های مختلف قابل تجربه است و از جمله بخش‌های چند نفره آن می‌توان به Delivery، حالت مسابقه‌ای ساده، و Oddbox که در آن بازیکن باید یک فرد با نام مشخص را بگیرد، اشاره کرد.

همانطور که پیشتر اشاره شد، بازی Unbox: Newbie’s Adventure در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و در روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت (۱۱ اکتبر ۲۰۱۷) نیز برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه و منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید