Bluehole شرکت PUBG Corp را تاسیس نمود

۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳

بلوهول (Bluehole)، سازنده‌ی PlayerUnknown’s Battlegrounds، جهت تمرکز هرچه بیشتر برروی “توسعه و موقعیت‌های تجاری جهانی” این عنوان، شرکت تابعه‌ای با نام PUBG Corp را تاسیس کرده است.

Gang-Seok Kim، مدیرعامل بلوهول، Chang Han Kim و Woonghee Cho را به‌ترتیب به‌عنوان مدیرعامل اجرایی و مدیر ارشد عملیات شرکت PUBG Corp منصوب کرده است. Chang Han Kim که قبلاً نقش معاون و تهیه‌کننده‌ی اجرایی بلوهول را داشت، حال توسعه‌ی Battlegrounds را هدایت و مدیریت می‌کند و Woonghee Cho نیز که مدیرعامل Maui Games و مدیر توسعه‌ی کسب و کار Neowiz بود، از این به بعد در PUBG Corp هم برروی روند کسب و کار آن تمرکز دارد.

Chang Han Kim که به انتصاب او به‌عنوان مدیرعامل PUBG Corp اشاره شد، درخصوص این شرکت چنین بیان داشته است:

با موفقیت جهانی PlayerUnknown’s Battlegrounds، ما می‌خواهیم بهره‌وری عملیاتی برای پشتیبانی از این عنوان در سراسر جهان را داشته باشیم. این ساختار جدید به ما اجازه می‌دهد زیرک و چابک باشیم، هنگامی که در مسیر گسترش فرصت‌ها و موقعیت‌های تجاری استراتژیک قرار داریم که شامل قدرت و پتانسیل این بازی در بخش eSports و رشد آن به‌عنوان یک آی‌پی جهانی می‌شوند.

PUBG Corp به‌تازگی دفتری را در در ایالات متحده‌ی آمریکا راه‌اندازی نموده و قرار است برای پشتیبانی هرچه بهتر از Battlegrounds، در اروپا و ژاپن نیز دفاتری را مستقر کند. به گفته‌ی بلوهول، آن‌ها با این کار می‌خواهند نقاط متمرکز بیشتری را در سراسر جهان جهت ارتباط با بازیکنان ایجاد نمایند.

البته این پایان کار نیست و بلوهول خبر تازه‌ی خوشحال‌کننده‌ای را به اشتراک گذاشته و اعلام کرده که فروش PlayerUnknown’s Battlegrounds از مرز ۱۳ میلیون نسخه گذر کرده است! این درحالی است که این بازی تنها در استیم و به‌صورت یک نسخه‌ی دسترسی زودهنگام منتشر شده و قرار است در آینده برای ایکس‌باکس وان نیز عرضه گردد. حتی بلوهول در حال مذاکره با سونی است تا این بازی به‌شدت محبوب را به پلی‌استیشن ۴ هم بیاورد و موفقیت آن را بیش از پیش افزایش دهد. باید منتظر ماند و دید که با انتشار نسخه‌ی کامل Battlegrounds شاهد چه بازخوردهایی خواهیم بود!

Battlegrounds که هم‌اکنون با قیمت ۳۰ دلار در سرویس دسترسی زودهنگام استیم قرار دارد، احتمالاً تا پایان سال جاری میلادی به‌صورت کامل برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید