تماشا کنید: دو تریلر بسیار زیبا از داستان و گیم‌پلی Yakuza Kiwami 2

۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

پس از آنکه هفته گذشته شرکت سگا در طول کنفرانس شرکت سونی برای مراسم TGS 2017، تریلر داستانی کوتاهی از عنوان Yakuza Kiwami 2 نشان داد، حال این شرکت نسخه کامل تریلر ذکر شده و یک تریلر کاملا جدید از بخش‌های مختلف گیم‌پلی این عنوان را، منتشر کرده است.

نسخه بازسازی شده (ریمیک) عنوان Yakuza 2، با استفاده از موتوربازیسازی تحسین برانگیز Dragon Engine ساخته شده، که پیش از آن عنوان Yakuza 6: The Song of Life بر روی آن توسعه یافته بود. Yakuza Kiwami 2 شامل یک سناریو داستانی اضافی به نام «حقیقت ماجیما گورو» بوده، که در آن بازیکنان کنترل شخصیت محبوب ماجیما گورو را برعهده گرفته، و یک بخش داستانی کاملا جدید با شخصیت‌های تازه را، تجربه خواهند کرد.

تریلر منتشر شده از گیم‌پلی عنوان Yakuza Kiwami 2، در کنار نشان دادن پیشرفت‌های اعمال شده در سیستم مبارزات این بازی به لطف موتوربازیسازی Dragon Engine، از بخش‌های فرعی و فعالیت‌های جانبی بسیار متفاوت و جذاب این عنوان نیز رونمایی می‌کند. از جمله تعدادی از فعالیت‌ها نشان داده شده در این تریلر می‌توان به قابلیت سلفی گرفتن، گلف بازی کردن، مبارزه گروهی و استراتژی مانند، عکاس گرفتن از مدل‌ها، مینی‌گیم‌های آرکید کاملا جدید و بازگشت بخش فرعی بسیار محبوب مدیریت کلوپ شبانه از عنوان Yakuza 0، اشاره داشت.

عنوان Yakuza Kiwami 2 قرار است در تاریخ ۷ دسامبر (۱۶ آذر)، در کشور ژاپن به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. هواداران غربی این مجموعه عناوین امیدوار هستند تا به رسم هر ساله مراسم PSX، در ماه دسامبر خبرهای امیدوار کننده‌ای در مورد عرضه احتمالی این عنوان در مناطق غربی بشنویم.

شایان ذکر بوده که جدیدترین نسخه غربی از این مجموعه عناوین که برای عرضه در آمریکای شمالی و اروپا تایید شده، Yakuza 6: The Song of Life است، که در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۱۸ (مصادف با ۲۹ اسفند ۱۳۹۶) در دو حالت دیجیتالی و فیزیکی، به صورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر داستانی و گیم‌پلی جدید عنوان Yakuza Kiwami 2 را مشاهده کنید.

گیم‌پلی جدید Yakuza Kiwami 2

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

تریلر داستانی Yakuza Kiwami 2

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید