انتشار جزییات تکمیلی از داستان ۱۳Sentinels: Aegis Rim

۸ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳

پس از تریلر جدید این عنوان که هفته گذشته طی کنفرانس شرکت سونی در مراسم TGS 2017 پخش شد، حال شرکت اتلوس (Atlus) و استدیوی Vanillaware، تصاویر و اطلاعات تازه‌ای از داستان و شخصیت‌های عنوان ۱۳Sentinels: Aegis Rim، منتشر کرده‌اند.

در ادامه می‌توانید اطلاعات و تصاویر جدید این عنوان را مشاهده کنید.

 • چالش جدیدی برای اتلوس و Vanillaware

داستان Odin Sphere، که در آن بازیکنان بازی را از زاویه دید ۵ شخصیت مختلف مشاهده می‌کنند، توسط هواداران و منتقدین مورد تحسین واقع شده است. حال کارگردان آن عنوان آقای جورج کامیتانی (George Kamitani)، با بازی ماجراجویی ۱۳Sentinels: Aegis Rim، چالش بیان یک داستان از دید ۱۳ شخصیت را برعهده گرفته است. قرار گرفته در سال ۱۹۸۰، پسران و دخترهای این عنوان باید ربات‌هایی به اسم «Sentinel» را کنترل کرده، تا از سرنوشت خود که نابودی حتمی است، بگریزند.

 • پایان زندگی روزمره

-ایستگاه مترو که با نور زیبای غروب خورشید تزیین شده است. این صحنه آشنایی بوده که مردم شهر به آن عادت کرده‌اند.

-Vanillaware که پیش از این بر روی ساخت عناوین فانتزی تمرکز داشته، بالاخره عنوانی قرار گرفته در ژاپن مدرن ساخته است. نورپردازی در هر صحنه از این عنوان، بسیار زیبا خواهد بود.

-«روز موعود» بدون هیچ هشداری از راه رسید. مردمی که تا پیش از این زندگی محترمانه‌ای داشتند، حال تنها به فرار کردند می‌اندیشند. جدا از سن یا جنسیتشان، هیچ راهی برای مقابله با این ناامیدی وجود ندارد. هرچند، به نظر می‌رسد پسری به نام Juru در مقابل این ناامیدی ایستاده است.

-منظره شهر به هنگام طلوع خورشید. آتش و دودهای مختلفی را می‌توان در جای جای شهر مشاهده کرد. دقیقا چه اتفاقی در این دنیا رخ داده است؟

 • ۱۳ زاویه دید مختلف و متقاطع

داستان این عنوان با جابجایی میان ۱۳ زاویه دید از شخصیت‌های قابل بازی مختلف آن، توسعه خواهد یافت. در دنیایی که به مرز ناامیدی مطلق کشیده شده است، هر یک از این افراد به دنبال حقیقت می‌گردند. هر ۱۳ شخصیت قابل بازی، کلید حل معمای این داستان را در دست دارند.

-دختری که بخاطر اخلاق سرد و موهای بلندش شهرت داشته، بر روی سقف مدرسه مشغول راه رفتن است. داستان این عنوان از صحنه‌ها و واقع طبیعی روزانه همانند این عکس، آغاز خواهد شد.

-یکی از شخصیت‌های اصلی بازی، که بخاطر مدل خاص موهایش شناخته شده است. او از مکان‌های مختلفی چون مدرسه، ایستگاه مترو، منطقه خرید و یک اداره بازدید می‌کنند.

-Iori Fuyuzaka در حالی که مشغول بررسی اطرافش بوده، به جلو حرکت می‌کند. کافتریا مملو از دانش‌آموز است، یعنی او به دنبال چه شخصی می‌گردد؟

-دختری که در حیاط مدرسه لباس ورزشی به تن داشته، و مشغول گرم کردن بدن خود است. وضعیت دانش‌آموزانی که در کنار او قرار دارند، نشان دهنده آن بوده که مشغول انجام وظایف باشگاه‌های مختلف مدرسه هستند. شخصیت‌های براق و نقاشی شده این عنوان، دنیای پر زرق و برق آن را از قبل نیز درخشان‌تر می‌کنند.

 • تصمیماتی که ما باید بگیریم

تصمیمات و عواقب آن‌ها در هر لحظه تغییر خواهند کرد. اینکه چه زمانی، چه شخصی، چه کاری را انجام دهد، تصمیمی است که تماما به شما بستگی دارد.

-زنی تنها در مقابل یکی از شخصیت‌های اصلی نقش بر زمین شده است. اینجا دقیقا چه اتفاقی رخ داده؟ آیا ممکن است او مرده باشد؟

-یکی از شخصیت‌های اصلی، دختری دبیرستانی با موهای بافته شده است. او با یکی از دوستانش به نام Miwako Sado، در یک ساختمان متروکه ایستاده و گفتگو می‌کند. به نظر می‌رسد وی در پاسخ به Sado، توانایی انجام چندین کار مختلف را داشته و کلمات متفاوتی از جمله «پریشانی»، بر روی صفحه شناور بوده و قابل مشاهده هستند.

-یک ربات غول‌آسا به نام «Sentinel» بیرون از پنجره در حال حرکت است. هرچند به نظر می‌رسد یکی از شخصیت‌های اصلی خلبانی آن را برعهده گرفته، و مشغول مکالمه با شخص دیگری است.

-آیا به جز مبارزه کردن هیچ راه دیگری برای جلوگیری از نابودی نیست؟

 • گروهی علمی تخیلی، تشکیل شده از پسران و دختران

شهر و مردمان آن به صورت واقع‌گرایانه‌ای به تصویر کشیده شده‌اند. ۱۳ شخصیت‌ قابل بازی در این عنوان وجود داشته، که همگی در این شهر زندگی می‌کنند. رازهای که دنیا را در بر گرفته‌اند، و نابودی که در حال نزدیک شدن است. یک اجرای بزرگ و حماسی، که در آن زندگی‌های روزمره به چیزی باورنکردنی تبدیل می‌شوند… شخصیت‌های قابل بازی که تاکنون رونمایی شده‌اند، شامل یک دختر دبیرستانی به نام Iori Fuyuzaka و یک پسر دبیرستانی با اسم Juurou Anbu، هستند. ۱۳ پسر و دختر، از جمله Juurou و Iori، ربات‌هایی به نام Sentinel را خلبانی کرده، تا علیه نابودی و سرنوشت خود مبارزه کنند.

Sentinel شماره ۱۳، نسل دوم، نوع اول

ربات‌های هدایت شده توسط شخصیت‌های اصلی Sentinel نام دارند. در میان آن‌ها، ربات زیر نیز وجود داشته که با اسم «Sentinel شماره ۱۳، نسل دوم، نوع اول» شناخته می‌شود. به نظر می‌رسد انواع مختلفی از Sentinelها در این عنوان حضور خواهند داشت.

مبارزه با استفاده Sentinelها

شخصیت‌های اصلی با خلبانی Sentinelها، در مبارزات مستاصلانه‌ای شرکت خواهند کرد. به نظر می‌رسد برای مخافظت از شهر باید قدرت چندین Sentinel را با یکدیگر ترکیب نمود.

نسخه ژاپنی عنوان ۱۳Sentinels: Aegis Rim، قرار است در سال ۲۰۱۸ برای پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر شود. نسخه غربی این عنوان نیز ار قبل تایید شده، اما هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ASSADullah گفت:

  واقعا محیط بازی رو خیلی قشنگ درست کردن.جدا ازش خوشم اومد ولی تو دقایق آخر تریلر ،صحنه اشکن بازی رو نشون دادن. اصلا خوشم نیومد.
  این تنها بازیه که من رو یاد قدیم میندازه اون موقع دقیق یادم نیست ولی یه بازی داشتم که همچین سبک و اتمسفری داشت.
  من به این بازی امید دارم دست یه شرکت کاربلد افتاده و این خیلی خوبه. Chic Yes

  0
  0