عناوین Grand Theft Auto: Liberty City Stories، Max Payne 2 و Midnight Club 3 برای پلی‌استیشن ۴ رده‌بندی سنی شدند

۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۲

به‌نظر می‌رسد که راکستار گیمز (Rockstar Games) قصد انتشار دوباره عناوین کلاسیک پلی‌استیشن ۲ را برای کنسول نسل هشتمی سونی، یعنی پلی‌استیشن ۴ دارد.

این روزها بحث سر بازی‌های راکستار گیمز به شدت بالا گرفته است و این شرکت تمامی توجهات را سمت خودش جلب کرده است. این شرکت موفق روزهای شلوغی را سپری می‌کند و به‌تازگی تریلری جدید از عنوان به شدت مورد انتظار خود یعنی Red Dead Redemption 2 منتشر کرده است و تمامی بازی‌بازان را هیجان‌زده ساخته است. این بازی یکی از بزرگ‌ترین بازی‌هایی است که راکستار تا به حال ساخته، اما به نظر می‌رسد که ساخت این بازی تنها دغدغه این شرکت نیست و آن‌ها پروژه‌های بزرگ دیگری نیز در دست ساخت دارند.

به عنوان مثال، رده‌بندی سنی چند بازی کلاسیک از دوران پلی‌استیشن ۲، یکی از پروژه‌هایی است که این شرکت در حال هدایت کردن آن می‌باشد. این شرکت به‌تازگی عناوین Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories, Max Payne 2: The Fall of Max Payne و Midnight Club 3: DUB Edition را برای پلی‌استیشن ۴، رده‌بندی سنی کرده است؛ اما هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار هیچ‌کدام از این بازی‌ها اعلام نشده است.

اگرچه عنوان Grand Theft Auto: Liberty City Stories در گذشته برای پلی‌استیشن ۳ نیز پورت شده بود، اما سایر بازی‌های نامبرده،‌ مربوط به دوران پلی‌استیشن ۲ هستند. به نظر می‌رسد که این بازی‌ها فقط پورت نسخه پلی‌استیشن ۲ هستند و قرار نیست این بازی‌ها را به صورت تکامل یافته و HD برروی پلی‌استیشن ۴ ببینیم.

یکی دیگر از پروژه‌هایی که این روز‌ها راکستار مشغول آن است، ساخت نسخه بازسازی شده HD بازی L.A. Noire برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و البته نینتندو سوییچ می‌باشد. این خبر برای مدتی فقط به صورت یک شایعه مطرح بود اما پس از مدتی، راکستار آن را تایید کرد و اعلام داشت نسخه تکامل یافته و بازسازی شده این بازی در تاریخ ۱۴ نوامبر برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین راکستار تایید کرده است که قیمت نسخه فیزیکی این بازی برروی نینتندو سوییچ، از سایر پلتفرم‌ها بیشتر خواهد بود.

از دیگر اخبار داغ راکستار می‌توان به این اشاره کرد که این شرکت ۵شنبه گذشته تریلر جدیدی از بازی مورد انتظار Red Dead Redemption 2 منتشر کرد که اطلاعات بسیاری نیز از آن به دست آمده است. همچنین اعلام شده که این تریلر از نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی ضبط شده است و خبری از اجرای آن برروی یک رایانه‌شخصی قدرتمند نبوده است. همچنین تریلر جدید این بازی نشان داد که نقشه نشان داده شده از این بازی در سال ۲۰۱۶ درست بوده است. این بازی نیز در بهار سال ۲۰۱۸ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید