تریلر اخیر بازی Red Dead Redemption II از روی نسخه پلی‌استیشن ۴ آن ضبط شده است

۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵

این تریلر زیبا از روی یک رایانه شخصی قدرتمند ضبط نشده است!

دیروز بود که تریلری فوق‌العاده جذاب و زیبا از بازی به شدت موردانتظار Red Dead Redemption II منتشر شد. در کنار این تریلر اطلاعات مختلفی نیز از این بازی شگفت‌انگیز منتشر شد که قطعاً دانستن آن‌ها خالی از لطف نیست. اولاً بد نیست بدانید که داستان این نسخه حول محور ماجراهای شخصی به نام آرتور مورگن (Arthur Morgan) می‌چرخد، یک تبهکار و یاغی که سردسته گروه تبهکاری وَن دِر لیند (Van der Linde) است. این گروه برای بقا یافتن در قلب آمریکای وسیع اما ددمنش و خشن، با دزدی و غارت راه خود را پیش می‌برند. به نظر می‌رسد که شاهد حضور جک مارستن (Jack Marston) پسر جان مارستن (John Marston) شخصیت اصلی نسخه قبل هم در این بازی باشیم. طبق شایعات داستان این نسخه جدید ۳ سال پس از وقایع بازی Red Dead Redemption روی خواهد داد. به عقیده نگارنده، احتمالاً آرتور مورگن به عنوان شخصیت اصلی این نسخه، نقشی به مانند یک استاد و مرشد را برای جک مارستن در داستان ایفا خواهد کرد. البته این صرفاً در حد یک فرضیه است. شایعه شده که بازی فلش‌بک‌هایی هم به ماجراهای جان مارستن و گروه تبهکاری هلندی‌ها (Dutch’s Gang) خواهد زد و به نوعی جک با خاطرات پدرش آشنا خواهد شد. شایعات قبلی را می‌توانید به طور کامل از طریق این لینک مطالعه کنید.

حالا شرکت سونی که پیش‌تر اعلام شده بود کنسول این شرکت یعنی پلی‌استیشن ۴ برخی از بسته‌های الحاقی مربوط به Red Dead Redemption II را زودتر دریافت می‌کند، با اعلام یک خبر دیگر حسابی طرفداران را هایپ کرده است. این شرکت به تازگی اعلام کرده تریلر جدید Red Dead Redemption II روی یک پلی‌استیشن ۴ معمولی به اجرا درآمده است. این یعنی خبری از استفاده از یک رایانه شخصی قدرتمند برای اجرای این بازی و ضبط تریلر نبوده و این خبر بسیار خوبی محسوب می‌شود. حتی بازی روی پلی‌استیشن ۴ پرو هم به نمایش درنیامده بوده است!

بازی Red Dead Redemption II قرار است در بهار سال ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود. با این که فعلا بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید نشده اما مدیرعامل Take-Two، استراوس زلنیک (Strauss Zelnick)، احتمال عرضه بازی روی رایانه‌های شخصی را تکذیب نکرده است. همچنین ایشان در گذشته اعلام کردند که انتظار نمی‌رود Red Dead Redemption 2 به اندازه GTA V فروش کند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید