گیفت کارت
گیفت کارت

معرفی شخصیت‌ها، دشمنان و سلاح‌های جدید عنوان Code Vein

۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۲

شرکت باندای نامکو‌ (Bandai Namco)، مجموعه تصاویر و اطلاعات جدیدی از عنوان Code Vein منتشر کرده، که دو شخصیت همراه جدید با نام‌های Jack Rutherford و Eva Roux، انواع مختلف سلاح‌ها و یک نوع دشمن جدید با نام Queen’s Knight (شوالیه ملکه) را، به هواداران معرفی می‌کنند.

در ادامه می‌توانید اطلاعات و تصاویر منتشر شده از این عنوان را مشاهده نمایید.

Jack Rutherford و Eva Roux

Jack Rutherford (صداپیشه: جونیچی سوابه) و Eva Roux (صداپیشه: سائوری هایامی) دو خون‌آشام روانی از گروه رقیب بوده، که طی رویداد خاصی به عنوان افراد کمکی به شخصیت اصلی می‌پیوندند. وقتی این دو خون‌آشام در گروه شما باشند، سبک مبارزات به صورت قابل توجه‌ای تغییر کرده و بسیار خشن‌تر می‌شود.

انوع سلاح‌ها

این عنوان دارای سلاح‌های بسیار متفاوتی چون شمشیر‌های سبک، شمشیر‌های سنگین، سرنیزه‌ها، هالبرد و چکش غول‌آسا خواهد بود. هر یک از این نوع سلاح‌ها دارای انواع مختلفی از ضربات نیز هستند. سلاح‌های ذکر شده می‌توانند سریع یا کند بوده،  آسیب کمتر یا بیشتری به دشمن وارد کنند، از برد حملات کوتاه یا بلند بهره ببرند و بسته به سلاح‌های انتخابی و شخصیت بازیکنان، دارای اثرات جانبی یا حتی انیمیشن‌های متفاوتی باشند.

Queen’s Knight

این نوع «گمشده» انسانی، تجهیزات کاملی چون یک نیزه، یک سپر و دو چاقو، بر پشت خود دارد. وی توانایی استفاده از ضربات تکی، دوتایی، بُرنده و عریض را داشته، و به هنگام کم شدن میزان سلامتیش، وارد فاز جدید و خشن‌تری خواهد شد. تمامی عناصر ذکر شده او را به دشمنی چالش برانگیز برای بازیکنان بدل کرده، که مهارت‌های آنان را به خوبی می‌سنجد.

عنوان Code Vein قرار است اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی، به صورت جهانی بر روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. در ادامه می‌توانید جدیدترین تصاویر منتشر شده از این عنوان را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید