تماشا کنید: Dead Rising 4 با بهبود‌های درخواستی هواداران به‌روزرسانی خواهد شد

۷ مهر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۴

شرکت کپکام در تاریخ ۵ دسامبر (۱۴ آذر)، نسخه رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عنوان Dead Rising 4 را، با بهبودهای درخواستی هواداران و بخش جدید «قهرمانان کپکام»، به‌روزرسانی خواهد کرد. نسخه‌ پلی‌استیشن ۴ این عنوان که در همان روز عرضه می‌شود، از ابتدا محتویات ذکر شده و تمامی بسته الحاقی که تاکنون برای این عنوان منتشر شده‌اند را، درون دیسک فیزیکی خود خواهد داشت.

در ادامه می‌توانید جزییاتی از بهبود‌های اعمال شده در این به‌روزرسانی را مطالعه کنید.

پیشرفت و بهبود هوش مصنوعی دشمن‌های انسانی

«دیوانه‌ها» دشمنان انسانی بوده که فرانک وست (Frank West) طی تحقیقات خود در رابطه با وقایع رخ داده در Willamette، با آنان روبرو خواهد شد. تیم سازنده وقت زیادی را صرف کرده، تا این درگیری‌ها را پر معنا نموده و پاداش پیروز شدن در آنان را افزایش دهد. «دیوانه‌ها» هر یک سلاح‌های مخصوص و تازه‌ای دارند که با شخصیت آنان هم‌خوانی داشته، و فرانک پس از کشتن هر یک از آن‌ها، می‌تواند از سلاحشان استفاده کند. هوش مصنوعی این شخصیت‌ها نیز در حال بهبود بوده، تا چالش‌های بیشتری برای بازیکنان فراهم کنند.

تعدادی از «دیوانه‌ها» نیز «زیردست‌های دیوانه» تازه‌ای خواهند داشت، که با حمله‌ور شدن به فرانک، این مبارزات را سخت‌تر می‌کنند. هوش مصنوعی تمامی دشمن‌های انسانی پیشرفته‌تر شده و حال آن‌ها به خوبی پشت وسایل پیرامونشان پناه گرفته، با استفاده از سپرها ضربات شما را دفع نموده و در صورتی که بازیکنان تنها از یک حرکت استفاده کنند، ضربات آنان را بدل خواهند کرد.

تماس‌های اضطراری

در حالی که عنوان Dead Rising 4، پیش از این نیز انسان‌های بازمانده‌ای داشته که نیازمند کمک فرانک وست بودند، حال ما ۶ ماموریت فرعی بیادماندنی به این عنوان اضافه کرده‌ایم، که آنان را «تماس‌های اضطراری» می‌نامیم. در مدت زمان حضور فرانک در Willamette، او می‌تواند به این «تماس‌های اضطراری» پاسخ داده و به یکی از بازماندگان تازه این عنوان، در انجام یک ماموریت جدید و از قبل طراحی شده، کمک کند. پس از آنکه فرانک ماموریت ذکر شده را به اتمام رساند، او باید از بازمانده مورد نظر در مقابل زامبی‌ها دفاع کرده و او را به یک مکان امن منتقل کند.

هر یک از این ۶ ماموریت جدید، طرح تازه و منحصر به فردی از لباس فرانک وست را، به عنوان پاداش به بازیکنان این عنوان خواهند داد.

سایر موارد

تیم سازنده همچنین به دنبال پیدا کردن راه‌های جدیدی برای بهبود گیم‌پلی کلی این عنوان است. تغییرات جدید شامل بهبود پاسخ‌گویی کنترلر، افزایش سرعت حملات، افزایش سرعت شناسایی شدن توسط گروهی از زامبی‌ها، تعقیب و گریز‌های خشونت‌آمیز‌تر، ایجاد تغییراتی در نسبت دریافت سلاح‌های جدید در طول بازی، بهبود هوش مصنوعی زامبی‌ها، ایجاد تغییراتی در تعادل ماموریت‌ها و موارد دیگر، خواهد بود.

عنوان Dead Rising 4 سال گذشته میلادی برای ایکس‌باکس وان و اوایل سال جاری برای رایانه‌های شخصی، منتشر و با واکنش نه چندان جالبی از سوی منتقدین و هواداران روبرو شد. از جمله بزرگترین ایرادات مطرح شده در رابطه با این عنوان، می‌توان به دوری از ریشه‌های عناوین قبلی این سری، خصوصا دو نسخه ابتدایی این مجموعه اشاره داشت. حال به نظر می‌رسد تیم سازنده با گوش دادن به بازخورد بازیکنان، تغییرات عمده‌ای را در این عنوان اعمال کرده تا آن را به عناوین قبلی این سری نزدیک‌تر کند. همانطور که بالاتر ذکر شد، نسخه پلی‌استیشن ۴ این عنوان نیز قرار است همزمان با انتشار این به‌روزرسانی، در تاریخ ۵ دسامبر (۱۴ آذر) عرضه شود.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از به‌روزرسانی جدید عنوان Dead Rising 4 را مشاهده کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰ | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید