هفته آینده از شخصیت جدیدی برای Dissidia Final Fantasy رونمایی خواهد شد

۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۸

شرکت اسکوئر انیکس، هفته آینده در تاریخ ۳ اکتبر (۱۱ مهر) به واسطه یک مراسم زنده، از شخصیت جدیدی برای نسخه‌های آرکید عنوان Dissidia Final Fantasy رونمایی خواهد کرد.

این مراسم که قرار است از ساعت ۲۰:۰۰ به وقت توکیو (مصادف با ۱۴:۳۰ به وقت تهران) برگزار شود، به صورت زنده از اینجا و سایت ژاپنی نیکونیکو، قابل مشاهده خواهد بود.

مراسم ذکر شده که دوازدهمین مراسم زنده عنوان Dissidia Final Fantasy است، همچنین شامل معرفی‌های جدیدی پیرامون عنوان ریتمیک Theatrhythm Final Fantasy: All-Star Carnival بوده، که اولین سالگرد عرضه خود بر روی دستگاه‌های آرکید را جشن می‌گیرد.

در ادامه می‌توانید جزییات منتشر شده در مورد این مراسم زنده را مطالعه کنید.

بخش مربوط به Dissidia Final Fantasy

در کنار رونمایی از یک شخصیت جدید، تازه‌ترین اطلاعات از آخرین نسخه این عنوان، و همچنین جزییاتی در رابطه با سالگرد دو سالگی این بازی در ماه نوامبر، منتشر خواهد شد. از جمله افراد حاضر در این مراسم می‌توان به تهیه کننده این عنوان آقای ایچیرو هازاما (Ichiro Hazama)، کارگردان آن تاکئو کوجیراوکا (Takeo Kujiraoka) و نویسنده مجله فامیتسو آقای بون‌بون-مارو (Bunbun-Maru) اشاره داشت.

بخش مربوط به Theatrhythm Final Fantasy: All-Star Carnival

اطلاعاتی از مراسم اولین سالگرد این عنوان، و جزییاتی از به‌روزرسانی‌های آینده آن منتشر خواهد شد. در این مراسم آهنگساز آقای نوبو اوئماتسو (Nobuo Uematsu) و کارگردان این عنوان آقای ماسانوبو سوزویی (Masanobu Suzui)، حضور خواهند داشت.

شایان ذکر است که نسخه کنسولی عنوان Dissidia Final Fantasy، قرار است در تاریخ ۱۱ ژانویه (۲۱ دی) در ژاپن و سه هفته بعد در ۳۰ام همان ماه (۱۰ بهمن)، به صورت جهانی برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود.

 

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید