عناوین رایگان ایکس‌باکس لایو برای ماه اکتبر مشخص شدند

۵ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۶

مایکروسافت از بازی‌های رایگان ماه اکتبر برای مشترکین سرویس ایکس‌باکس لایو رونمایی نموده است.

در ۱ اکتبر (۹ مهر)، Gone Home: Console Edition به‌صورت رایگان در دسترس ایکس‌باکس وان قرار می‌گیرد و تا ۳۱ اکتبر (۹ آبان) هم رایگان باقی می‌ماند. همچنین در همین روز، Rayman 3 HD به رایگان برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان (از طریق برنامه‌ی پشتیبانی از نسل قبل) موجود می‌شود، ولی تنها تا ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) به‌طور رایگان فراهم خواهد بود.

علاوه بر این‌ها، از ۱۶ اکتبر (۲۴ مهر)، تجربه‌ی رایگان Medal of Honor: Airborne برروی ایکس‌باکس ۳۶۰ و همچنین ایکس‌باکس وان به وسیله‌ی برنامه‌ی پشتیبانی از نسل قبل مهیا می‌گردد و تا ۳۱ اکتبر (۹ آبان) ادامه می‌یابد. بازی معمایی The Turing Test که توسط Bulkhead Interactive توسعه یافته نیز از همین تاریخ تا ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) رایگان خواهد بود.

در نهایت، به یاد داشته باشید که از بین عناوین رایگان ماه سپتامبر ایکس‌باکس لایو، تنها چند روز به تجربه‌ی دوتایشان یعنی Forza Motorsport 5 و Battlefield 3 باقی مانده و باید تا قبل از اتمام این ماه، از موقعیت استفاده کرد. این درحالی است که عنوان دیگری از ماه قبل همچنان در دسترس بوده و تا ۱۵ اکتبر (۲۳ مهر) نیز برای تجربه‌اش فرصت باقی است؛ Oxenfree.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید