تماشا کنید: ویدئوی جدیدی از فوتبال خیابانی در FIFA 18 منتشر شد

۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱

امسال بازی FIFA 18 با گسترش بخش The Journey که از نسخه سال قبل این بازی به نسخه جدید رسیده است، توانسته توجهات زیادی را به سوی خودش جلب کند و همچنین با ایجاد نوآوری‌هایی در این بخش سعی در توسعه و تکامل آن داشته است. حال با انتشار تریلر جدیدی از این بخش که فوتبال خیابانی را به نمایش می‌گذارد، می‌توانیم با جزئیات آن بیشتر آشنا شویم.

تقریباً چیزی به انتشار بازی مورد انتظار FIFA 18 نمانده است و شاید بسیاری از طرفداران دوست داشته باشند که با بخش فوتبال خیابانی، که شایعات زیادی هم در مورد آن مطرح شد، بیشتر آشنا شوند و بدانند این بخش در بازی FIFA 18 به چه صورت خواهد بود. در ویدئوی جدیدی که به‌تازگی منتشر شده، ما الکس هانتر (Alex Hunter) را در یک زمین فوتبال خیابانی در شهر ریو برزیل می‌بینیم. جایی که این ستاره آینده دار دنیای فوتبال، جا پای بزرگانی همچون روبرتو کارلوس، رونالدینیو، نیمار و سایر فوتبالیست‌های بزرگ برزیلی می‌گذارد. درواقع الکس هانتر با ورود به شهر ریو، قصد دارد با محلی که ستارگان قدیمی و جدید دنیای فوتبال، در آن رشد کردند و بزرگ شدند بیشتر آشنا شود. وی با سفر به برزیل و ملاقات با مربیان و بازیکنان برزیلی، می‌خواهد از این فرصت استفاده کند و به پیشرفت هر چه بیشتر خودش در زمین فوتبال کمک کند.

شما با تماشای این ویدئوی جدید، می‌توانید تا حد زیادی با بخش فوتبال خیابانی در بازی FIFA 18 آشنا شوید و ویژگی‌های کلیدی و اصلی آن را دریابید. امسال با بازگشت الکس هانتر در بخش The Journey، می‌توانیم بار دیگر با این ستاره جوان همراه شویم و مسیر وی را در جهت رسیدن به بزرگ‌ترین اهداف و آرزوی‌های شخصی، هموار سازیم. بازی FIFA 18 در تاریخ ۲۹ سپتامبر برابر با هفتم مهر، برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۳ و ۴، ایکس‌باکس وان و ۳۶۰، نینتندو سوییچ و همینطور رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در ادامه از شما دعوت می‌کنم که تریلر جدید این بازی که بخش فوتبال خیابانی را نشان می‌دهد، تماشا کنید.

تماشای آنلاین ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید