تماشا کنید: عنوان Hob برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد

۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۵

امروز، استودیوی  Runic Game و شرکت سرگرمی های تعاملی سونی به عنوان سازنده و ناشر بازی Hob، خبر از انتشار این بازی دادند و همراه با آن، یک تریلر زمان عرضه نیز منتشر کردند.

همان طور که گفته شد، بازی Hob امروز سرانجام برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفت و به همین مناسبت نیز، تریلر زمان انتشار این عنوان به بازی‌بازان نشان داده شد.

استودیوی Runic Games تقریبا در ۹ سال پیش، یعنی در سال ۲۰۰۸ تاسیس شد. این استودیو پیش از اتمام پروژه ساخت بازی Hob، دو بازی دیگر با نام های Torchlight و Torchlight II را که بازی‌های خوبی هم بودند، به ترتیب در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۲ منتشر کرد و نام خوبی را از خود به جای گذاشت. همان طور که می‌بینید، فاصله زیادی بین پروژه دوم و پروژه سوم این استودیو، یعنی بازی Hob افتاده و آن ها زمان زیادی را برای اتمام مراحل ساخت بازی نام برده شده در اختیار داشتند.

عنوان Hob یک بازی اکشن ماجرایی متفاوت و جالب است که در یک دنیای پر از آشفتگی رخ می‌دهد. در این عنوان، بازی‌بازان در نقش یک پروتاگونیست صامت قرار می‌گیرند که قصد دارد تا این دنیا را نجات داده با کمک به این سیاره (با جست و جو کردن آن) شرایط را بهبود بخشد. جالب است بدانید که در کل طول بازی، هیچ کلمه ای به چشم نمی‌خورد و هیچ دیالوگی به زبان نمی‌آید. پیش از این نمونه این نوع از روایت داستان را در بازی های زیبایی مانند Inside و Little Nightmares دیده بودیم و هر چقدر که می‌خواهید از داستان و رمز و راز های دنیای بازی Hob سر در بیاورید، باید در سیاره جست و جو و مکاشفه کنید.

مبنی و اساس گیم‌پلی بازی Hob همان طور که تا الآن حدس زده‌اید، مکاشفه در دنیای بازی است که به وسیله یک دستکش‌های مکانیکی خاصی انجام می‌گیرد. به غیر از این، حل معما، مبارزه با موجودات مختلف و همراهی کردن موجوداتی به نام Sprites، بخش های دیگر گیم‌پلی بازی Hob را تشکیل می‌دهند. هر چقدر بیشتر در سیاره بازی جست و جو کرده و دنیای پیرامون خود را بیشتر بشناسید، دنیا با سرعت بیشتری شروع به تعمیر و بهبود می‌کند که همین موضوع باعث آزاد شدن یک سری مناطق دیگر می‌شود و روایت را پیش می‌برد.

بازی Hob هم‌اکنون با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برای پلتفرم های پلی‌استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید تریلر زمان عرضه این بازی را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p (نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه)

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید