جدول فروش هفتگی بریتانیا | ادامه موفقیت Destiny 2

۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹

در هفته منتهی به بیست و سوم سپتامبر، باز هم شاهد قرار گرفتن عنوان موفق Destiny 2 در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا هستیم. همچنین بازی شبیه ساز مسابقه‌ای Project Cars 2 نیز در اولین هفته فروش خود، توانست فقط تعداد فروش خود در یک روز را به ثبت برساند و به همین دلیل نیز نتوانست جایگاهی بهتر از رده دوم این جدول کسب کند. پیش‌بینی می‌شود که این بازی در هفته آینده رتبه نخست این جدول را به دست آورد.

برای سومین هفته متوالی، عنوان موفق و پر سروصدای Destiny 2 که ناشر آن شرکت اکتیویژن می‌باشد، موفق به قرار گرفتن در صدر جدول فروش هفتگی بریتانیا شد. طبق نتایج به دست آمده از داده‌های آماری، این یازدهمین بازی این ناشر است که موفق به قرار گرفتن در رتبه نخست جدول فروش هفتگی بریتانیا می‌شود. به جز  Destiny 2، بازی‌های  Call of Duty: Infinite Warfare, و Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نیز دیگر بازی‌های اکتیویژن هستند که پیش از این موفق به صدر نشینی در این جدول شده بودند.

در هفته منتهی به بیست و سوم سپتامبر، بازی‌های زیادی وارد جمع ۱۰ بازی پرفروش این هفته در بریتانیا شده‌اند که موفق‌ترین آن‌ها Project Cars 2 از ساخته‌های باندای نامکو است که همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد، این هفته در رتبه دوم این جدول قرار گرفت. بازی‌های NBA 2K18 و Pro Evolution Soccer 2018 نیز از دیگر بازی‌های جدید این هفته بودند که به‌ ترتیب در رده‌های سوم و چهارم این جدول جای گرفتند. اما بازی انحصاری نینتندو سوییچ، یعنی Pokken Tournament DX نیز این هفته با قرار گرفتن در رتبه پنجم، عملکرد خوبی از خودش نشان داد و پس از هفته‌های متوالی که بازی Grand Theft Auto V در نیمه اول این جدول دیده می‌شد، این بازی را به رتبه ششم فرستاد.

یکی دیگر از بازی‌های بزرگ این هفته هم  Marvel Vs. Capcom: Infinite، از ساخته‌های کپکام است که نتوانست این هفته جایگاهی بهتر از رده دوازدهم این جدول به دست آورد و جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته را از دست داد. اما در رتبه‌های بعدی نیز بازی‌های نام آشنای زیادی به چشم می‌خورند که از این جمله می‌توان به Crash Bandicoot N. Sane Trilogy اشاره کرد که این هفته یک پله بالا‌تر از Uncharted: The Lost Legacy قرار گرفت و رتبه هفتم را به دست آورد. لازم به یادآوری است که این بازی رکورددار میزان صدر نشینی در میان بازی‌های امسال است. اما در جایگاه نهم این هفته نیز بازی Forza Horizon 3 را می‌بینیم و در نهایت نیز عنوان Lego Worlds با قرار گرفتن در رتبه دهم، جمع ۱۰ بازی پرفروش این هفته بریتانیا را کامل کرد.

شما در ادامه می‌توانید لیست کامل پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا را مشاهده کنید و همچنین از پرفروش‌ترین بازی‌های هر پلتفرم نیز آگاهی پیدا کنید. این نکته را به خاطر داشته باشید که نتایج به دست آمده از این حدول صرفاً بر اساس میزان فروش فیزیکی بازی‌ها است و میزان فروش دیجیتالی آن‌ها محاسبه نشده است بنابراین نتایج ذکر شده با آمار نهایی، متفاوت است.

  1. Destiny 2
  2. Project Cars 2
  3. NBA 2K18
  4. Pro Evolution Soccer 2018
  5. Pokken Tournament DX
  6. Grand Theft Auto V
  7. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  8. Uncharted: The Lost Legacy
  9. Forza Horizon 3
  10. Lego Worlds

لیست کامل ۴۰ بازی پرفروش این هفته در بریتانیا:

 

لیست ۲۲ بازی پرفروش این هفته نینتندو سوییچ در بریتانیا:

 

لیست ۳۰ بازی پرفروش این هفته رایانه‌های شخصی در بریتانیا:

 

لیست ۲۰ بازی پرفروش این هفته پلی‌استیشن ۴ در بریتانیا:

 

لیست ۲۰ بازی پرفروش این هفته ایکس‌باکس وان در بریتانیا:

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید