برگزاری رویدادهای ویژه‌ای برای تجربه عنوان Monster Hunter World در ژاپن

۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲

شرکت کپکام از برگزاری دو رویداد‌ ویژه‌ برای تجربه عنوان Monster Hunter World، در پاییز امسال خبر داد. مراسم‌های ذکر شده که قرار است در کشور ژاپن اتفاق بی‌افتند، به هواداران ژاپنی این عنوان اجازه داده تا قبل از عرضه جهانی این بازی در ماه ژانویه، شانسی برای تجربه آن داشته باشند.

اولین مراسم قرار است در تاریخ ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر) در شهر اوساکا برگزار شود، در حالی که دومین رویداد یک ماه بعد در تاریخ‌های ۱۸ و ۱۹ نوامبر (۲۷ و ۲۸ آبان)، در شهر ناگویا اتفاق خواهد افتاد. علاقمندان می‌توانند از اینجا نسبت به نام‌نویسی برای مراسم ماه اکتبر اقدام نمایند. این در حالی است که نام نویسی برای رویداد برگزار شده در شهر ناگویا، از تاریخ ۱۲ اکتبر (۲۰ مهر) آغاز خواهد شد.

افرادی که برای شرکت در این مراسم انتخاب شوند، می‌توانند به صورت کاملا رایگان در آن حضور یافته و عنوان Monster Hunter World را تجربه کنند. مراسم ماه اکتیر در سه بخش مختلف از ساعت‌های ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر، ۱۳ تا ۱۵ بعد از ظهر، و ۱۶ تا ۱۸ عصر، برگزار خواهد شد. (ساعت‌های ذکر شده به وقت توکیو هستند)

عنوان Monster Hunter World قرار است در تاریخ ۲۶ ژانویه (۶ بهمن)، به صورت جهانی بر روی دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود. نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان نیز برای عرضه جهانی تایید شده، هرچند این نسخه قرار است در زمان نامشخصی پس از نسخه‌های کنسولی این بازی، از طریق شبکه استیم منتشر شود. در ژاپن، عنوان Monster Hunter World به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. شما می‌توانید با مطالعه گزارش‌های قبلی ما اطلاعات جدیدی از بخش‌های تازه معرفی شده این عنوان بدست آورده و جدیدترین تصاویر منتشر شده از آن را مشاهده کنید. علاقمندان همچنین می‌توانند از اینجا، گیم‌پلی نشان داده شده از این عنوان در مراسم Tokyo Game Show 2017 را، مشاهده نمایند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید