تماشا کنید: مقایسه گرافیکی Quantum Break برروی ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس وان ایکس

۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰

در جریان کنفرانس مایکروسافت برای رویداد گیمزکام، پشتیبانی عنوان محبوب و معروف Quantum Break از کنسول جدید ایکس‌باکس وان ایکس تایید شد. حال دیجیتال فاندری مقایسه گرافیکی از این عنوان انتشار داده است.

در کنفرانس گیمزکام بود که آرون گرین‌برگ اعلام کرد که Quantum Break نیز برای ایکس‌باکس وان ایکس بهینه می‌شود تا از مزیت‌های این کنسول بهره ببرد. دیجیتال فاندری در جدیدترین ویدیو خود به بررسی گرافیکی دو نسخه بازی پرداخته است. اگرچه نسخه ایکس‌باکس وان ایکس بازی هنوز نهایی نشده و به‌صورت دمو در دسترس قرار گرفته است و به گفته توسعه‌دهندگان بهبودهای بسیار بیشتری نیز دریافت می‌کند.

در ادامه می‌توانید مقایسه گرافیکی این دو نسخه را مشاهده و دانلود نمایید.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P   |    دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P   |    دانلود با کیفیت ۲K

Quantum Break سال گذشته برای کنسول ایکس‌باکس وان و ویندوز عرضه شد. این بازی توانست نظر منتقدین و بازی‌بازان را جلب کند و همچنین توانست پرفروش‌ترین IPجدید مایکروسافت در هنگام عرضه شود. از زمان معرفی ایکس‌باکس وان ایکس شاهد تحسین این سخت افزار از سوی توسعه‌دهندگان مختلف بودیم. همچنین اولین موج پیش‌خرید‌های بازی در کمتر یک روز تقریبا در تمامی خردفروش‌ها به پایان رسید و تبدیل به پیش‌خرید شده‌ترین کنسول تاریخ ایکس‌باکس شد. این تنها موفقیت‌های اولیه کنسول ایکس‌باکس وان ایکس نیست، این کنسول قدرتمند در همین پیش‌خرید محدود خود توانست از مجموع فروش کل سال ۲۰۱۷ کنسول پلی استیشن ۴ پرو در آمازون ایالات متحده پیشی بگیرد.

کنسول ایکس‌باکس وان ایکس قرار است در تاریخ ۷ نوامبر (۱۶ آبان) و با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید