تماشا کنید:نگاهی به پشت صحنه ساخت عنوان Call of Duty: WWII

۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
تریلر بازی Call of Duty: WWII بیشترین استقبال را از سوی طرفداران این سری داشته است

پس از معرفی و آشنایی با شخصیت‌های قابل بازی عنوان Call of Duty: WWII، حال نوبت آن است تا نگاهی داشته باشیم به پشت صحنه ساخت این عنوان و با مراحل و چگونگی ساخت عنوان Call of Duty: WWII بیشتر آشنا شویم.

مسلما توسعه عناوین تیراندازی و نظامی مراحل سخت و پیچیده ای دارند و شاید تا حدودی با مراحل ساخت چنین بازی‌هایی آشنا باشید اما Call of Duty: WWII یک عنوان تیراندازی معمولی نیست و چیزی که ما شاهد آن هستیم، یک جنگ تمام عیار است. شما برای ساخت هرگونه محتوایی با موضوع جنگ جهانی نیاز به مطالعه و تحقیقات گسترده ای خواهید داشت تا همه چیز را آن طور که باید و شاید پیاده سازی کنید.

حال به تازگی تریلر جدیدی از عنوان Call of Duty: WWII منتشر شده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به پست صحنه ساخت این عنوان و با مراحل و چگونگی ساخت عنوان Call of Duty: WWII بیشتر آشنا می شویم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

هر ساله دنیا جانبازان بسیاری که در جنگ جهانی از جان خود مایه گذاشته اند را از دست می دهد و شاید کسی به خوبی این افراد نتواند تمام اتفاقات دوران جنگ را بازگو کند. استودیوی اسلج‌همر، سازنده عنوان Call Of Duty: WWII در این ویدیو توضیح می دهد که آن‌ها سعی کرده اند بخش داستانی بازی را به گونه ای بسازند تا به تمام مردان و زنانی که در جنگ جهانی دوم پا به پای یکدیگر جنگیده اند احترام گذاشته و در عین حال امیدوارند که بتوانند به وسیله بخش داستانی بازی، اتفاقات جنگ جهانی دوم را برای نسل جدید به خوبی بازگو کنند. به این منظور، آن ها از مورخانی چون Martin K.A. Morgan کمک گرفته و از مکان‌های تاریخی بسیاری بازدید کرده اند که برخی از آن‌ها به مانند ساحل اوماها در نرماندی، نبرد بولج(اشاره به خط مقدم متفقین) در منطقهٔ آردنن و شمال لوکزامبورگ برای بازیکنان آشناست. البته مناطق بسیار دیگری هم در این بازی وجود دارند که شاید برای بسیاری از کاربران هنوز ناشناخته است.

به علاوه، بخش داستانی بازی به نبرد پاریسی‌ها با آلمان‌های نازی نیز پرداخته و به خوبی مقاومت پاریسی‌ها برای بازپس گیری شهر پاریس از آلمان نازی را به خوبی به تصویر می کشد.

عنوان مورد انتظار Call Of Duty: WWII  در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷( جمعه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید