هفته آینده منتظر اخبار جدیدی از Red Dead Redemption 2 باشید!

۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹

پنج‌شنبه آینده منتظر ارائه اخبار جدیدی از عنوان Red Dead Redemption 2 باشید…

آخرین اخبار مربوط به عنوان Red Dead Redemption 2 به ماه مِی باز می‌گردد، که خبر بدی برای طرفداران محسوب می‌شد و آن هم چیزی نبود جز تاخیر در انتشار این عنوان از سال ۲۰۱۷ به بهار ۲۰۱۸. اما بنظر می‌رسد اطلاعات – و یا احتمالا تریلر – جدیدی از بازی قرار است طی هفته آتی منتشر شود. اگر بخواهیم دقیق‌تر نگاه کنیم، تنها شش روز دیگر باید صبر نمائیم.

امروز راکستار در صفحه رسمی توئیتر خود تصویر زیر را به اشتراک گذاشت:

— Rockstar Games (@RockstarGames) September 22, 2017

همانطور که در تصویر ارائه شده قابل مشاهده است، توئیت انتشار یافته هیچگونه اطلاعاتی را به اشتراک نمی‌گذارد، و مشخص نیست که طرفداران در تاریخ ۲۸ سپتامبر و در ساعت ۱۸:۳۰ (به وقت ایران) دقیقا باید منتظر چه چیزی باشند. اما به‌دلیل اینکه در گذشته یکبار خبر بد شنیده‌ایم – حداقل مطمئن هستیم که با یک تاخیر دیگر مواجه نخواهیم شد (همچنین شرکت‌ها معمولا جهت اعلام تاخیر، یک هفته زودتر اطلاعیه نمی‌دهند). چیزی که از همه محتمل‌تر بنظر می‌رسد، انتشار دومین تریلر از بازی است.

همانطور که مستحضر هستید اولین تریلر منتشر شده از عنوان Red Dead Redemption 2 در واقع چیز خاصی را به نمایش نمی‌گذاشت، در عوض تنها مناظر و چشم‌اندازهای زیبایی را ارائه کرد. با این حال، اگر قرار باشد تریلری جدید از بازی منتشر شود، بنظر می‌رسد باید منتظر مشاهده نمایشی از گیم‌پلی و یا حداقل تریلری سینماتیک باشیم که چیزهای بیشتری را به‌مانند کاراکترهای بازی معرفی خواهند کرد.

عنوان Red Dead Redemption 2 قرار است در بهار سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید