سازنده PlayerUnknown’s Battlegrounds از احتمال اضافه شدن کمپین انفرادی به بازی می‌گوید

۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۷

برندن گرین، سازنده بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds، به تازگی در گفتگویی در Reddit از ویژگی‌هایی که می‌توانند به بازی اضافه شوند می‌گوید. گرین معتقد است که جزیره بازی Battlegrounds محیط خوبی برای ساخت یک داستان جذاب محسوب می‌شود که بازیکنان را جذب کمپین انفرادی این بازی کند. البته از آن جایی که تمام تمرکز تیم بلوهول (Bluehole) بر روی بهبود و تکمیل بخش چند‌نفره و آنلاین بازی می‌باشد، ممکن است که تا تحقق بخش تک‌نفره این بازی، زمان زیادی باقی مانده باشد.

در خصوص سایر ویژگی‌های قابل‌اضافه به بازی، گرین به تخریب‌پذیری بیشتر محیط بازی اشاره کرده است اما معتقد است که افزودن این ویژگی به بازی ممکن است به عملکرد آن آسیب بزند:

دوست دارم تخریب بیشتری را به بازی اضافه کنم اما این کار هزینه زیادی صرف می‌کند و به عملکرد سرور‌هایمان آسیب میزند. به همین دلیل باید، در صورت افزوده شدن این ویژگی، مراقب آن باشیم و با دقت آن را به بازی اضافه کنیم.

وقتی از گرین در خصوص اضافه شدن حالت شبانه به بازی پرسیدند، اون گفت:

من نسخه اولیه تنظیمات شبانه بازی را دیده‌ام و شاید باور نکنید که ظاهرش چقدر خوب بود. در حال حاضر نمی‌توانم زمان مشخصی را برای عرضه این تنظیمات تعیین کنم اما ما در حال کار کردن روی این موضوع هستیم تا آن را به پایان برسانیم. 

در پایان این گفتگو گرین قول داد که تغییراتی در Blue Zone بازی به وجود بیاورد تا عدالت میان بازیکنان مختلف رعایت شود.

PlayerUnknown’s Battlegrounds در بخش دسترسی زودرس استیم قرار دارد و در اواخر سال میلادی نیز برای ایکس‌باکس وان ایکس عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید