انتشار اطلاعات تازه از داستان، مینی‌گیم‌ها و شخصیت‌های جدید Fist of The North Star

۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۳

شرکت سگا، وبسایت رسمی عنوان Hokuto ga Gotoku را با اطلاعات و تصاویر جدیدی از داستان، ۴ شخصیت تازه و مینی‌گیم‌های این عنوان، به‌روزرسانی کرده است.

 • داستان

در سال ۱۹۹X، جهان در شعله‌های آتش اتمی پوشیده شد! اقیانوس‌ها خشک و زمین نصف شده بود، و به نظر می‌رسید تمامی موجودات زنده کاملا از بین رفته‌اند. هرچند، بشریت هنوز نابود نشده بود!

کنشیرو، وارث هنرهای رزمی Isshi Souden no Ansatsuken و Hokuto Shinken، از شین استفاده کننده سبک رزمی Nanto Seiken شکسته خورده، و نامزد دوست داشتنیش یوریا، زدیده شد.

برای نجات دادن یوریا، کنشیرو بار دیگر از مرگ برخواست. پس از آنکه تنهایی به قلعه شین حمله‌ور شد، کنشیرو در مبارزه‌ای مرگبار او را شکست داده و انتقامش را گرفت. هرچند، پس از آن مبارزه شدید، شین از حقیقت شوکه کننده‌ای در مورد مرگ یوریا رونمایی کرد.

کنشیرو به اعماق ناامیدی فرو رفته، و بدون هیچ انگیزه‌ای در بیابان پرسه می‌زد. هرچند، یک روز او شایعه‌ای شنیده که از زنده بودن زنی به نام یوریا خبر می‌داد. این موضوع صرفا یک شایعه بی‌اساس به نظر می‌رسید، اما برای کنشیرو، همین شایعه به تنها امید زندگیش تبدیل شد.

کنشیرو به دنبال پیدا کردن Eden بود، شهری که شایعات از رفتن یوریا به آنجا می‌گفتند. برای رسیدن به این شهر، کنشیرو در بیابانی خشن و عاری از زندگی، قدم گذاشت.

«می‌خواهم یوریا را ببینم»

تنها فکری بود که باعث مقاومت کنشیرو در مقابل طوفان‌های سخت و بی‌رحم بیابان می‌شد، تا آنکه بالاخره شهر غول آسایی روبروی کنشیرو قرار گرفت. و آن جایی نبود جز Eden، شهر معجزه‌ها.

گنبدی عجیب بالای شهر را پوشانده بود. Eden از دو سمت شرق و غرب گسترش یافته، و دیوار مستحکمی در روبروی آن قرار داشت.

مردم بسیاری خارج از دروازه شهر جمع شده و خواهان آب، غذا و تدارکات بودند. اما سربازان محافظ شهر، همانند عروسک‌هایی بی‌احساس بوده، که تنها هدفشان جلوگیری از هجوم مردم است.

طبق شایعات، ممکن است یوریا در این شهر باشد. کنشیرو که تصمیمش را گرفته است، برای ورود به شهر دست به کار عجیبی می‌زند…

 • شخصیت‌ها

Souther (صداپیشه: هیروکی توچی)

مردی که خود را «امپراطور» خوانده، و یکی از اشخاصی بوده که در این دوران هرج و مرج، به قدرت رسیده است. او تنها وارث سبک رزمی Nanto Houhouken، و قوی‌ترین استفاده کننده آن می‌باشد. غرور بیش از اندازه‌اش، که باعث شده تا او نگاهی تحقیرآمیز به سایر مبارزان داشته باشد، نه تنها از قدرتش نشات گرفته، بلکه بخاطر رازی بوده که او از آن آگاه است.

Jagi (صداپیشه: هیدناری اوگاکی)

یکی از برادران کنشیرو، که در سبک رزمی Hokuto Shinken آموزش دیده است. او به دلیل انتخاب شدن کنشیرو به عنوان وارث سبک Hokuto Shinken، به او حسادت کرده و وجودیت برادر کوچکتری که از برادر بزرگترش بهتر است را، دوست ندارد. او کلاهی عجیب به سر کرده و همانند کنشیرو، بر روی بدنش جای ۷ زخم وجود دارد. جاگی مردی غیرقابل پیش‌بینی بوده که دیوانگی در چشمانش موج می‌زند.

Uighur (صداپیشه: نائومی کوزومی)

وی اداره کننده زندانی به نام Cassandra بوده، جایی که گفته می‌شود در صورت ورود به آن، دیگر هیچوقت نمی‌توانید از آنجا خارج شوید. به لطف قدرت بیش از اندازه او، این زندان با لقب افسانه‌ای «Casandra غیرقابل نفوذ»، شناخته می‌شود.

Nadai (صداپیشه: ماساتو اوبارا)

بنیان‌گذار Eden، و اولین شخصی که شهر گنبد مانند را کشف کرد. وی افتخارات بسیاری در زندگی خود بدست آورده است. ساختن Eden تنها در طول یک نسل، به وجود آوردن دیوارها و تشکیل پادگان برای حفاظت از آن، و موارد بسیار بیشتر. با این وجود، او چند سال قبل به صورت کاملا ناگهانی فوت کرد. به نظر می‌رسد حتی امروزه نیز، مردم Eden او را همانند یک خدا پرستش می‌کنند.

 • ماجراجویی

در بخش‌های ماجراجویی شما می‌توانید از شخصیت جدید کنشیرو، به صورتی که تا قبل از این در هیچ یکی از عناوینی پیشین Fist of The North Star نشان داده نشده است، لذت ببرید. همانند سری یاکوزا، بخش ماجراجویی این عنوان مملو از مینی‌گیم و داستان‌های فرعی خواهد بود. شهر Eden دارای چرخه شبانه‌روزی بوده، و در آن بازار‌های مختلف وجود داشته، و منطقه سرگرمی‌های بزرگسالانه آن، با چراغ‌های نئون همیشه در حال درخشیدن است. شما در این عنوان حتی قابلیت آن را داشته تا در مناطق بیابانی خارج از Eden نیز، قدم بگذارید. از زندگی جدید خود در نقش کنشیرو لذت ببرید!

مسابقات رالی Hyahhaa

شما می‌توانید با استفاده یک ماشین سبک وزن به نام باگی، بیابان‌های خارج از Eden را جستجو نمایید. با جمع‌آوری مواد اولیه مختلف، شما توانایی شخصی‌سازی و بهبود باگی خود را داشته، که باعث افزایش برد جستجوی او می‌شود. هرچند، در این راه مواظب حملات گروه‌های دزدان بیابانی باشید. شما همچنین می‌توانید با شرکت کردن در مسابقات رالی بیابانی، جوایز مختلفی بدست آورید.

کنشیرو متصدی‌بار

مینی‌گیمی که در آن کنشیرو متصدی‌بار شده و به مشتریان خدمت می‌کند. با ارائه نوشیدنی‌های عالی، مشکلات مختلف مشتریان را حل کنید.

بیسبال مرگ

مینی‌گیمی که در یک زمین بیسبال قدیمی در بیابان قابل بازی است. با استفاده از میله آهنی، موتورسوارانی که همانند توپ بیسبال به سمت شما آمده و قصد حمله دارند را، با یک ضربه کاری به آسمان‌ بفرستید. این بیسبال مخصوص Fist of The North Star است.

درمانگاه کنشیرو

کنشیرو لباس سفید به تن کرده و با «فشار دادن نقاط حساس»، بیماران را درمان می‌کند. این یک مینی‌گیم اکشن و ریتمی بوده، که در آن با فشردن دکمه‌ها در زمان مناسب می‌توانید بیماران را درمان کنید. هرچند بعضا بیماران این درمانگاه اراذل بوده، که باید «درمان» شوند.

کنشیرو نگهبان

«کلوپ شبانه» یکی از بزرگترین تشکیلات سرگرمی‌ Eden است. در این کلوپ، کنشیرو نگهبان صلح خواهد بود. با حل مشکلات به وجود آمده توسط مشتریان خشن، مطمئن شوید که کلوپ به راحتی و بدون مزاحمت کارش را انجام می‌دهد.

نسخه Sega Mark III عنوان Hokuto no Ken

با استخراج یک دستگاه بازی از بیابان، توانایی بازی کردن نسخه کامل عنوان کلاسیک Hokuto no Ken را، خواهید داشت.

نسخه ژاپنی عنوان Hokuto ga Gotoku، قرار است در تاریخ ۲۲ فبریه (۳ اسفند) به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ABTIN .1381 گفت:

  عاشق این سبک ژاپنی هستم
  یه عشق خاصی تو بازی موج می زنه

  0
  0
 • Mohammad Xbox fans گفت:

  مضحک ترین بازی تاریخ نسل بشر ROTFL ROTFL ROTFL
  البته لیاقت کودکان طرفدار سونی بیشتر از این هم نیست Grin

  0
  0
  • Mhk2 گفت:

   بیشعور احمق این بازی از روی اینمه و مانگای معروف تو ژاپن ساخته شده از معروفیتش هم همینو بس که از سال ۱۹۸۳ تا الان کلی بازی سریال فیلم سینمایی انیمیشن کمیک و … راجبش ساخته شده، بازیش روی سگا جنسیس عالی بود
   دوما سازنده اش هم سگا هست شرکتی که به گفته ی فیل اسپنسر و بیل گیتس و… یادتون داد چطور ایکس باکس بسازید، بعد از ورشکستگی سگا هرچی طراح و مهندس سخت افزار داشت استخدام کردید تا ایکس باکسو ساختید همین کنترلر کنسولتون تکامل یافته ی سگا دریمکست هست، بعد از ساخت کنسولتون دیدید تو صنعت گیم تجربه ندارید رئیس سگا آمریکا که پیتر مور بود کردید رئیستون و رئیس سگا ژاپن هم که هایائو ناکایاما بود کردید رئیس ماکروسافت ژاپن، باز هم دیدید بازی ندارید با سگا توافق کردید هرچی بازی دریمکست بود پورت کردن رو کنسولتون، امسال هم دیدید که انحصاری ندارید هیلو وارزتون رو سگا ساخت برای سال دیگه تون هم که یک قرار داد دیگه برای یه بازی دیگه تون با سگا بستید…..
   اینا رو گفتم که بدونی حالا که سگا یه بازی رو انحصاری داره می زنه اینقدر به این بازی و این شرکت بزرگ توهین نکنی

   0
   0
   • Last Of Us گفت:

    داداش این ماکروفنا با اکانت مثلا جعل شده میان خودشون رو خالی میکنند. ماشالا مولتی اکانتن
    بعد هم طرف میاد میگه آره من این نیستم و جعلیه
    اگر اینجوریه منم برم چندتا اکانت بسازم خودم رو خالی کنم بعد با اکانت خودم بیام آرزوی موفقیت کنم یا از بازی و کنسول رقیب به به چه چه کنم. به خدا کار شاقی نیست این کار
    ولی اینا بچن دیگه
    ( بچه منظور سن ۱۲ تا ۱۷ ۱۸ . البته دور از جون دوستانی که این سن هستند و از نظر عقلی بسیار بالغ هستند. کوچیکشون هم هستم )

    0
    0
   • 2B گفت:

    Mhk2
    کاملا درسته و بیانت عالی ولی این دسته از ترولها اونقدر نادان و پرو هستن که از رو نمیرن …یه حسی بهم میکه این اکانتم برا همون دختر بچه عقده ایی ارام نذدری هس

    0
    0