تماشا کنید: دو شخصیت دیگر عنوان Call Of Duty: WWII معرفی شده اند

۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
داستان Call of Duty: World War 2 در درون خود بازی روایت می‌شود

به تازگی دو تریلر جدید از عنوان Call Of Duty: WWII منتشر شده است که با دو شخصیت قابل بازی دیگر این عنوان با نام های Crowley و Rousseau بیشتر آشنا می شویم.

اکتیویژن، ناشر عنوان Call Of Duty: WWII، به تازگی و در ادامه معرفی شخصیت های این عنوان، دو تریلر جدید را منتشر کرده است. در تریلر اول با فردی به نام سرهنگ Crowley آشنا می شویم؛ عضو سابق نیروهای اعزامی بریتانیا که اکنون به عضویت نیروهای عملیات ویژه در آمده و به عنوان عضوی از این نیروها، ماموریت های پنهانی را در پشت خط دشمن به عهده داشته و وظیفه وی این است تا به جنبش مقاومت علیه آلمان ها کمک کند. در این تریلر شاهد هستیم که وی همراه باشخصیت دیگر این بازی یعنی Rousseau سعی کرده تا به پایگاه نظامی آلمان ها در شهر پاریس نفوذ کنند. شما می توانید تریلر معرفی شخصیت Crowley را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

Rousseau یک جنگجوی ماهر فرانسوی است که تریلر دوم به این شخصیت اختصاص دارد. Rousseau رهبر ارتش نیروهای داخلی به فرماندهی ژنرال شارل دو گل می باشد. ارتش نیروهای داخلی به وقاع نام رسمی جنبشی است که ژنرال دو گل در سال ۱۹۴۰، این جنبش را خلق و آن را ارتش آزاد فرانسه نام گذاری کرد. شما می توانید تریلر معرفی شخصیت Rousseau را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

Crowley و Rousseau هر دو به مانند شخصیت های Daniels ،Zussman و Pierson که روز گذشته شاهد معرفی آن ها بوده ایم، از جمله شخصیت های قابل بازی عنوان Call Of Duty: WWII خواهند بود. با توجه به معرفی شخصیت های بازی، احتمالا به زودی شاهد انتشار تریلر real battles,real history خواهیم بود که در آن نگاهی خواهیم داشت به پشت صحنه ساخت عنوان Call Of Duty: WWII.

عنوان مورد انتظار Call Of Duty: WWII  در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷( جمعه ۱۲ آبان ماه ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می شود.

در تازه ترین خبر ها در رابطه با عنوان Call Of Duty: WWII می توانید عناوین خبری تریلر جدید بازی Call of Duty: WWII با محوریت بخش داستانی، اطلاعاتی جدید از بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII انتشار یافت  و تاریخ انتشار بتای نسخه‌ رایانه‌های شخصی بازی Call Of Duty: WWII مشخص شد را در وب سایت گیمفا مشاهده کنید

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید