تماشا کنید: شخصیت Raiden به Injustice 2 اضافه خواهد شد

۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲

وارنر به تازگی تریلر جدیدی منتشر کرده است که در آن جدیدترین شخصیت Injustice 2 نمایش داده می‌شود. در این تریلر شاهد شخصیت دوست داشتنی و محبوب Raiden از دنیای مورتال کامبت هستیم که قرار است این بار در دنیای Injustice بازی با او را تجربه کنیم.

در تریلر زیر شاهد قدرت بالای Raiden و مبارزات مرگبار او هستیم. Raiden به شخصیت‌های DC رحم نمی‌کند. علاوه بر Raiden، در این تریلر Black Lightning را مشاهده خواهید کرد که به عنوان یک Skin ویژه در محتوای دانلودی بازی خواهد بود. Raiden به عنوان بخشی از بسته‌ی Fighter Pack 2 به بازی اضافه خواهد شد که پیش از این اعلام شد که شخصیت‌هایی چون Black Manta و Hellboy نیز در آن حضور خواهند داشت. از تریلر منتشر شده می‌توان تشخیص داد که این شخصیت کارکشته مورتال کامبت، حرکات متعددی در Injustice 2 خواهد داشت و راه‌های بسیاری برای نابود کردن حریفتان پیش روی شما خواهد گذاشت. علاوه بر این حرکات جدید تعدادی از حرکت‌های معروف و قدیمی Raiden نیز در این تریلر به چشم می‌خورد.

این ادغام شخصیت برای طرفداران سری بازی‌های NetherRealm چیز عجیبی نیست و امری معمول به حساب می‌آید. همچنین Raiden اولین شخصیتی نیست که از دنیای مورتال کامبت به Injustice 2 آمده است و پیش از او شاهد حضور Sub-Zero در این بازی بوده‌ایم. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را از گیمفا مشاهده و دریافت کنید.

دریافت با کیفیت ۴۸۰p

دریافت با کیفیت ۷۲۰p

دریافت با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید