آخرین به ‌روز رسان عنوان Battleborn در فصل پاییز منتشر می شود

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳

آقای رندی ورنل، کارگردان عنوان Battleborn به تازگی در انجمن رسمی این عنوان اعلام کرده است که به روز رسان فصل پاییز عنوان Battleborn آخرین به روز رسان این عنوان خواهد بود.

آقای رندی ورنل، کارگردان عنوان Battleborn، به تازگی اطلاعات و جزییاتی در رابطه با به روز رسان جدید عنوان Battleborn در انجمن رسمی این عنوان منتشر کرده و به این نکته اشاره کرد که بعد از به روز رسان که در فصل پاییز منتشر می شود، دیگر محتوای جدیدی برای عنوان Battleborn عرضه نخواهد شد. البته به گفته آقای ورنل،  سرورهای بازی همچنان در آینده آنلاین و قابل دسترس خواهند بود و پشتیبانی از این عنوان ادامه خواهد داشت.

به روز رسان فصل پاییز عنوان Battleborn شامل اسکین های جدید بر اساس شخصیت های بازی Borderlands بوده و علاوه بر این شاهد تغییراتی در بخش مقام های بازی، افزایش تقویت کننده حرکات پایان دهنده(Finisher) و حرکات نمایشی خواهیم بود. وی همچنین در میان صحبت های خود به این نکته اشاره کرد که وی نقش مهمی را در ساخت عنوان مورد انتظار استودیوی گیر باکس خواهد داشت و به نظر می رسد این عنوان مورد انتظار همان Bordelands 3 باشد. به گفته آقای رندی ورنل، اطلاعات و جزییات بیشتر در رابطه با به روز رسان فصل پاییز عنوان Battleborn در انجمن رسمی این عنوان منتشر می شود.  همچنین آقای ورنل  در انتهای پست خود کدی را منتشر کرد که با استفاده از این کد می توانید اسکین Intelligence را برای شخصیت Deande آزاد کنید.

ZKK33-FT59R-KCK3S-XCR33-B56HB

عنوان Battleborn هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید