تماشا کنید: ویدئو زمان عرضه عنوان NHL 18 منتشر شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۹

بالاخره ویدئو زمان عرضه عنوان NHL 18 منتشر شد که می‌توانید آن را در ادامه مشاهده کنید.

چند روزی می‌شود که جدیدترین نسخه از سری بازی‌های شبیه‌سازی هاکی یعنی عنوان NHL 18، منتشر شده است و پیشرفت‌ها،امکانات و محتویات جدیدی را به بازیکنان ارائه کرده است.

یکی از این حالت‌های جدید بازی، Threes نام دارد و بازیکنان در دو تیم ۳ نفره در مقابل یکدیگر بازی خواهند کرد. در این حالت شاهد سرعت و دقت بیشتری در بازی هستیم که احتمالا نتیجه‌های جالبی هم به دست‌ می‌آید. در بازی NHL 18، سیستم‌های جدیدی برای بخش دفاع یا حمله در نظر گرفته شده است، به عنوان مثال شما می‌توانید چوب هاکی را در یک دست بازیکن قرار داده و از میان پای حریفان توپ خود را عبور دهید.

در سویی دیگر، سیستم دفاعی بازی هم پیشرفت زیادی داشته و اگر نهایت دقت و توان خود را بر روی حرکات حریفان گذاشته و به خوبی حواس خود را جمع کنید، می‌تواند انواع حمله‌ها را دفع کنید و حتی از آن ها ضد حمله نیز بسازید.

در ادامه تهیه کننده ارشد این بازی یعنی شان رمجانگسینگ (Sean Ramjagsingh) افزود:

حالا بازیکنان زیادی در بازی NHL حضور دارند، بازیکنانی مثل کانر مک دیوید (Connor McDavid) که توانایی بالایی در مدیریت بازی دارد، می‌تواند با سرعت و دقت خود، انواع تکنیک‌ها را در زمین انجام دهد و حریفان خود را با دردسر مواجه کند.

ما بسیار خرسندیم تا توانسته ایم در بازی NHL 18، بهترین ویژگی‌ها،محتویات و امکانات و البته حالت جدید Threes را در اختیار شما بگذاریم. امیدواریم از تجربه بازی بیشترین لذت را ببرید!

بازی NHL 18، هم اکنون برای دو کنسول پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس است.

در ادامه می‌توانید تریلر زمان عرضه این بازی را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید