محیط‌های برفی، اژدهای مقدس و موارد بیشتر در Little Witch Academia: Chamber of Time

۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰

شرکت باندای نامکو (Bandai Namco)، تصاویر و اطلاعات جدیدی از عنوان Little Witch Academia: Chamber of Time منتشر کرده، که جزییات تازه‌ای از شخصیت‌های این بازی، ماموریت‌های فرعی، محیط‌های برفی، اژدهای مقدس و موارد بیشتری از این عنوان، مشخص نموده است.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان را مطالعه کنید.

 • شخصیت‌ها

Diana Cavendish – صداپیشه: یوکو هیکاسا (Youko Hikasa)

دختر یک خانواده اصیل جادوگری در انگلستان. او هوش و توانایی‌های جادوگری بسیار بالایی داشته، و گفته می‌شود تا امروز بهترین دانش‌آموز آکادمی جادوگری Luna Nova، از زمان تاسیس آن بوده است.

-دیانا در اتاق زمان‌سنجی مشغول تحقیقات است. آیا او می‌تواند سرنخی برای آزاد شدن از این چرخه تکرار یک روزه، پیدا کند؟

-دیانا، آکو و دوستانش را در اتاق زمان‌سنجی جمع کرده، تا دلیل به وجود آمدن این فاجعه را به آنان توضیح دهد.

Hannah England – صداپیشه: اری ناکااو (Eri Nakao)

دختری که معمولا در کنار دیانا دیده می‌شود. وی بیشتر اوقات آکو را بخاطر آنکه از یک خانواده جادوگری نیست، مسخره می‌کند. در حالی که دیانا مودبانه سخن می‌گوید، لحن صحبت کردن هاناه، همیشه معمولی و ساده است.

Barbara Parker – صداپیشه: چیناتسو آکاساکی (Chinatsu Akasaki)

دختری که معمولا در کنار دیانا دیده می‌شود. از آنجایی که باربارا دختر یکی از خانواده‌های اصیل است، وی همیشه آکو را پایین‌تر از سطح خود دیده، و رفتار ناخوشایندی با او دارد. باربارا مخفیانه، یکی از هواداران بزرگ مجموعه رمان‌های Night Fall است.

-باربارا و هاناه پس از آنکه متوجه می‌شوند آکو مخفیانه به مکالمه آن‌ها گوش داده، با او روبرو می‌شوند. شخصیت و اخلاق آن‌ها از انیمه، به خوبی درون بازی نیز قابل مشاهده است.

Wangari – صداپیشه: ری موراکاوا (Rie Murakawa)

دانش آموز و خبرنگار مسئول «شبکه خبری Luna Nova». او همچنین در مسابقات جارو سواری و سایر رویدادهای آکادمی، نقش مجری را ایفا می‌کند. در Little Witch Academia: Chamber of Time، وی با همکاری کیمبرلی و جو‌آنا، ویژه‌نامه‌ای خبری از «عجایب هفتگانه Luna Nova» منتشر می‌کند.

 • مراحل فرعی

دیانا تحقیقات خود را به صورت جداگانه انجام می‌دهد. «در ممنوعه» که به سیاه‌چالی ورای زمان و مکان می‌رسد؟!

حادثه‌ای عجیب و غریب، که ترشی‌های آلوی مورد علاقه آکو در آن نقش اساسی دارند؟

وانگاری همیشه به دنبال پیدا کردن داستانی خبری است! اینجا او از آکو در مورد داستان‌های احتمالی برای روزنامه سوال می‌پرسد.

 • مرحله جدید: زمین برفی Gienna

کلید Gienna، دری به سوی یک زمین برفی باز می‌کند. کولاک و زمین‌های یخ زده در زیر پایشان، ممکن است کنترل شخصیت‌ها را از دستان شما خارج کنند.

 • باس هیولا: اژدهای مقدس

اژدهای غول‌آسایی که چنان بزرگ بوده، که تاکنون هیچکس بدنش را به صورت کامل ندیده است. وی قدرت دیدن گذشته، زمان حال و آینده را داشته، و زمانی به عنوان یک پیامبر الهی، مورد احترام واقع می‌شد. هرچند، اژدهای مقدس از انسان‌های بی‌خردی که به دنبال سو استفاده از قدرت او بودند ناامید شده، و حال روزهای خود را در کوهستان برفی سپری می‌کند، جایی که هیچ انسانی در آن قدم نخواهد گذاشت. با وجود آنکه این اژدها قدرت آن را داشته تا ورای زمان‌های مختلف را مشاهده نماید، اما بخاطر شاخ‌های خم شده‌اش، او ‌نمی‌تواند روبرویش را ببیند.

 • رونمایی از یکی از «عجایب هفتگانه» آکادمی جادوگری Luna Nova

وقتی مهر اتاق «زمان‌سنجی» باز شود، پدیده‌های عجیب متعددی اتفاق خواهند افتاد… این شایعه «عجایب هفتگانه» آکادمی Luna Nova بوده، که نسل به نسل میان دانش‌آموزا این آکادمی منتقل شده است.

گفته می‌شود کسانی که رقص «عروسک نفرین شده» را مشاهده کنند، به مدت سه روز و سه شب به خواب می‌روند. همچنین می‌گویند، اگر «دستانی که از زمین در می‌آیند» شما را بگیرند، به درون زمین کشیده خواهید شد.

برای آزاد شدن از چرخه تکرار یک روزه، آکو و همراهانش باید راز «جادوی ممنوعه زمان» را از میان «عجایب هفتگانه»، پیدا کنند.

صندلی خیس

برخلاف سایر «عجایب هفتگانه»، این مورد ابتدا ساده به نظر می‌رسد. به گفته یکی از مقالات منتشر شده در روزنامه آکادمی، یکی از صندلی‌های کافه‌تریا همیشه خیس است.

هرچند، شاهدان عینی می‌گویند افرادی که در مورد این صندلی شنیده و سپس بر روی آن می‌نشینند، تبدیل به آب شده و ناپدید می‌شوند. این موضوع شبیه داستان تاکسی ارواح در آکادمی Luna Nova است…

 • معرفی آکادمی Luna Nova

کنترل آکو را بدست گرفته و از مکان‌های مختلفی در آکادمی جادوگری Luna Nova، بازدید نمایید. در ادامه می‌توانید تعدادی از مکان‌های نشان داده شده در انیمه، و معادل آن‌ها در این عنوان را مشاهده کنید.

-اتاق آکو، لوته و سوزی

-اتاق دیانا

-زمین ورزشی

-آزمایشگاه

نسخه ژاپنی عنوان Little Witch Academia: Chamber of Time، قرار است در تاریخ ۳۰ نوامبر (۹ آذر) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. نسخه غربی این عنوان نیز برای عرضه در مناطق آمریکای شمالی و اروپا تایید شده، و قرار است اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی، برای دو پلتفرم پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ASSADullah گفت:

  داش خیلی خوب میشد اگه یه مقاله در مورد بهترین بازی های ژاپنی . می نوشتید.
  چون خیلی از ماها ایرانیا شاید آشنایی کاملی با بازی های ژاپنی نداشته باشیم.
  یجورایی ماها ایرانیا تمایلمون بیشتر به غرب هست . ،خودتون که حال یه بچه ۱۰ ساله رو میدونید همش کالاف دوست دارن Sweat Frown ما که دیگه از پل گذشتیم……
  در آخر با اینکه من نظر اول رو میدم و بقیه دوستان تو پستای اساسینز و ایکس باکس ایکس دارن جدال میکنن Grin
  ولی دمت گرم داش تمام سعیت رو بکن از این مطالب بیشتر بذاری
  موفق باشی Chic Yes Grin

  0
  0