اطلاعاتی جدید از بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII انتشار یافت

۲۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷

به تازگی اطلاعاتی جدید از بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII منتشر شده است. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

بدون شک یکی از پرطرفدار ترین و بهترین بخش‌های آخرین نسخه‌های بازی Call of Duty، بخش زامبی آن بوده که هرساله بازیکنان زیادی را به خود جذب می‌کند و حتی برخی از این بازیکنان، این بازی را فقط به خاطر وجود قسمت زامبی خریداری می‌کنند.

حال این بخش، با پیشرفت‌های بیشتر و محتویات جدید، در جدیدترین نسخه از این سری بازی مشهور، یعنی Call of Duty: WWII حضور دارد و اخیرا سازندگان، اطلاعاتی جدیدی درباره ی آن منتشر کرده اند.

طبق گفته‌های مدیر ارشد استودیو اسلج‌همر‌گیمز یعنی آقای جان هورسلی (Jon Horsley)، در بخش زامبی بازی Call of Duty: WWII، زامبی‌ها به صورت گروهی به سمت بازیکنان هجوم خواهند آورد که مقاومت در برابر آن ها مخصوصا در سطح‌های بالاتر بازی، نیازمند کار تیمی دقیق و هماهنگ، به صورت چهارنفره خواهد بود.

محیط و زامبی‌های این بخش، این‌بار بسیار ترسناک تر طراحی شده اند و می‌توانند در برخی از مواقع، بازیکنان را از ترس به شوک فرو ببرند. همچنین این بخش از برخی از استاندارد های بازی معروف Dead Space الهام گرفته است که می‌تواند ما را بسیار بیشتر به موفقیت این قسمت امیدوار کند. هورسلی ادامه داد، این بار تیم سازنده این بخش بازی، تمام تلاش و تمرکز خود را بر روی آن گذاشته است تا بتواند بهترین نتیجه را به بازیکنان ارائه دهد.

وی در ادامه افزود:

زامبی‌ها در یک روستای مرموز و متروکه باواریایی (Bavarian) در کشور آلمان و بعد از جنگ جهانی دوم، ساکن خواهند بود. بازیکنان در یکی از گوشه‌و‌کنار های این روستا وارد بازی خواهند شد، آن ها با آزمایشگاه‌های مخوف و فاضلاب خون انسان‌ها رو به رو خواهند شد! این روستا دارای مقبره‌های قدیمی و باستانی خواهد بود که اسرار و حقیقت‌های بزرگی را به تصویر خواهد کشید. در همین حین، دسته‌های مختلف زامبی‌ها منتظر شما خواهند بود، مثلا اگر در گوشه ای از زمین گرفتار شده باشید، این زامبی‌های پر سرعت و آتشین ترسناک خواهند بود که از شما پذیرایی خواهند کرد!

عنوان مورد انتظار Call of Duty: WWII، در تاریخ ۳ نوامبر مصادف با ۱۲ آبان، برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. جدیدترین نسخه بازی، قصد دارد تا بازیکنان را دوباره به روز های اوج خود، یعنی اتفاقات جنگ جهانی دوم بازگرداند و عملیات‌های بزرگی را به تصویر بکشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید