تماشا کنید: تریلر جدید بازی Dishonored: Death of the Outsider با محوریت شخصیت Outsider

۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱

به تازگی تریلر جدید بازی Dishonored: Death of the Outsider منتشر شده است که جزئیات و اطلاعات آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

بازی Dishonored: Death of the Outsider، در طول کنفرانس کمپانی بتسدا (Bethesda) و در رویداد بزرگ E3 2017، به عنوان جدیدترین بازی این سری و البته یک نسخه مستقل، معرفی شد و ما امروز، یعنی ۱۵ سپتامبر مصادف با ۲۴ شهریور ماه، شاهد عرضه رسمی این بازی هستیم.

به مناسبت عرضه این بازی، سازندگان، تریلری جدید از این بازی با محوریت شخصیت Outsider که تصویر آن بر روی کاور اصلی بازی دیده می‌شود، منتشر کرده اند و درباره ی آن توضیحاتی را ارائه داده اند.

طبق گفته هاروی اسمیت (Harvey Smith)، مدیر استودیو آرکین (Arkane)، در طول بازی، دو شخصیت اصلی این عنوان یعنی شخصیت‌های Daud و Billie Lurk، می‌خواهند شخصیت Outsider را به قتل برسانند که به نظر می‌رسد بسیار مشکل خواهد بود. زیرا قبلا در توضیحات این شخصیت آمده است که وی زندگی ابدی داشته و شکست دادن آن یکی از چالش‌های بازی خواهد بود.

در ادامه، یکی از کاربران از اسمیت در رابطه با امکان پذیر بودن نابود کردن شخصیت Outsider سئوال پرسید و او این گونه پاسخ داد:

ما تا الان در این بازی ، بر روی نابود کردن و از بین بردن هیچ شخصیتی اصرار و اجبار نکرده ایم.

با توجه به گفته مدیر استودیو سازنده بازی، احتمالا بازیکنان در پایان این عنوان می‌توانند بین به قتل رساندن یا زنده نگه داشتن شخصیت Outsider، یکی را انتخاب کرده و با نتیجه‌ای متفاوت رو به رو شوند.

همان طور گه گفته شد، بازی مستقل Dishonored: Death of the Outsider که یکی از نسخه‌های فرعی این بازی محسوب می‌شود، در روز جاری برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در ادامه، تریلر جدید این بازی در رابطه با شخصیت مذکور، قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید