تماشا کنید: تریلری جدید از بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹

اخیرا تریلری جدید از بازی Assassin’s Creed Origins منتشر شده است. جزئیات بیشتر را در ادامه بخوانید.

همان طور که می‌دانید، تقریبا ۱ ماه تا عرضه رسمی یکی از مورد انتظار ترین عناوین سال جاری، یعنی بازی Assassin’s Creed Origins زمان باقی مانده است و ما هر چند وقت یک‌بار، شاهد انتشار اطلاعات جدیدی مانند تریلر ها و تصاویری از این بازی هستیم. می‌توان گفت این انتشار این اطلاعات جدید تقریبا روزانه شده و طرفداران این بازی، هر روز شاهد منتشر شدن خبری جدید از این بازی هستند.

حال پیرامون جدیدترین اخبار بازی، به تازگی تریلری جدید از بازی منتشر شده است که با یکی از گروه‌های مذهبی و رمز آلود بازی ارتباط دارد. افراد این گروه صورت‌های خود را با ماسک، از دید همگان مخفی نگه داشته اند و ماهیت آن ها مشخص نیست. همچنین شما با مشاهده این تریلر، شاهد صحنه‌هایی از یک مکان و منطقه جدید در بازی هستید که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است و از شهر شلوغ و اصلی بازی یعنی ممفیس، دور شده است.

در انتهای این تریلر لایواکشن، به انتشار نسخه کامل آن و معرفی گروه مذکور اشاره می‌شود و احتمالا این تریلر کامل در روزی جاری منتشر خواهد شد.

بازی مورد انتظار Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۲۷ اکتبر سال جاری مصادف با ۵ آبان ماه، به صورت رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد و باید منتظر ماند و دید که جدیدترین نسخه این سری بازی مشهور، می‌تواند آن را به دوران اوج و شهرت خود برگرداند یا خیر!

در ادامه، تریلر لایواکشن جدید بازی قابل مشاهده است:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید