گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

سازنده‌ی PU Battlegrounds در ابتدا انتظار فروش ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نسخه‌ای از آن داشت

اخبار بازی ها
سازنده‌ی PU Battlegrounds در ابتدا انتظار فروش ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نسخه‌ای از آن داشت

به نظر می‌رسد که PlayerUnknown’s Battlegrounds بسیار فراتر از انتظارات سازنده‌اش یعنی استودیوی بلوهول (Bluehole) ظاهر شده است!

وقتی کارگردان برندن گرین ملقب به PlayerUnknown، ایده‌ی Battlegrounds را با استودیوی بلوهول در میان گذاشت، پیش‌بینی می‌کرد که این عنوان در ماه اول عرضه‌اش ۱ میلیون نسخه به فروش برساند. وی اخیراً در مصاحبه با وب‌سایت Polygon گفته تیم بلوهول که متشکل از بازی‌سازان کهنه‌کار و حرفه‌ای است اما انتظار و پیش‌بینی متفاوتی داشته است. اعضای این استودیو بر این عقیده بودند که Battlegrounds بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نسخه در سال اول عرضه‌اش می‌فروشد:

بسیاری از کارکنان تیم داخلی واقعاً نمی‌توانستند این را باور کنند. چند بازی‌ساز کهنه‌کار و حرفه‌ای بودند که می‌گفتند ‘نه، نه. ۲۰۰٫۰۰۰ یا ۳۰۰٫۰۰۰ برای سال اول.’ اما سپس ما به آن فروش ۱ میلیونی رسیدیم و بسیاری از کارکنان تیم خوشحال شدند.

PlayerUnknown’s Battlegrounds از زمان انتشارش برروی سرویس دسترسی زودهنگام استیم در ماه مارس تا کنون، موفق به فروش ۱۰ میلیون نسخه شده و به پرفروش‌ترین بازی تک-پلتفرمی امسال بدل گشته است! حتی تعداد بازیکنان همزمان این عنوان از محبوب‌ترین عنوان استیم یعنی Dota 2 گذر کرده و سازندگان نیز انتظار دارند که بتوانند به سطح League of Legends در زمینه‌ی کاربران فعال برسند.

Battlegrounds که هم‌‌اکنون در دسترس سرویس دسترسی زودهنگام استیم قرار دارد، در اواخر امسال با همکاری مایکروسافت به کنسول ایکس‌باکس وان راه می‌یابد، درحالی که هنوز انتشار هیچ نسخه‌ی دیگری برای آن تایید نشده است.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
ADS
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت